Okunma

Sony WF-SP700N ön inceleme!


09 Ocak 2018 Salı 14:41
Sony WF-SP700N ön inceleme!

CES 2018 fuarında Sony standında tanıtılan yeni ürünlerden biri de Sony WF-SP700N isimli kablosuz kulaklık oldu. Tamamen kablosuz yapıdaki kulaklık şık tasarımı ve özellikleri ile dikkat çekiyor. AirPods‘un tahtını sallamaya aday Sony WF-SP700N ön inceleme videosu ile karşınızdayız!

CES 2018 hakkındaki tüm haberlerimiz için tıklayınız

AirPods katili olur mu? Sony WF-SP700N özellikleri

Sony’nin CES 2018 kapsamında tanıttığı yeni nesil kablosuz kulaklıkları, şık kulaklık ve şarj ünitesi tasarımı ile dikkat çekiyor. 3 saat kesintisiz müzik imkanı sunan kulaklıklar, aktif gürültü engelleme özelliği ile rakiplerinden ayrılıyor. Kulaklıkları hem kolay taşımanızı hem de şarj etmenizi sağlayan ünite, 1.5 saat sürede tam şarj edebiliyor. Kulaklıkların bekleme süresi gürültü engelleme açık durumda 8 saat, kapalı durumda ise 35 saati bulabiliyor.

Bluetooth 4.1 ve NFC destekli cihaz, 20 Hz–20,000 Hz frekans aralığı sunuyor. 0.24 inç’lik kubbe tipi neodimyum sürücülere sahip olan kablosuz kulaklık, IPX4 sertifikasına da sahip.


yazarKaan Arlı

İngilizce öğretmenliği mezunu olan Kaan Arlı, 2009 yılından bu yana bilişim sektöründe ürün incelemeleri, sektörel röportajlarla kariyerine devam ediyor. Akıllı telefonlar, oyun konsolları, fotoğraf makineleri ve futbol, vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Kaan Arlı, video incelemeleri, haberleri ve röportajları ile SDN’de yer alacak.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

2 yorum - “Sony WF-SP700N ön inceleme!”

  1. Furkan Şerif dedi ki:

    fiyat bandı kaç tl aralığında

  2. Ahmet dedi ki:

    ses kalitesi?

Yorum yazın

Geri bildirim