Okunma

Sony’de Oyuncu Değişikliği


16 Nisan 2009 Perşembe 04:21
Sony’de Oyuncu Değişikliği

Avrupa üssündeki idari kadro önemli bir değişiklik yapan Sony, şirketin PlayStation kolu olarak da bilinen Sony Computer Entertainment Europe Başkanı David Reeves ile bu ay sonunda yollarını ayırıyor. Emekli olan Reeves’in yerine ise, şu an Pazarlama Şefi ve Grup Yöneticisi Andrew House gelecek. House yeni görevinde PAL bölgelerde yer alan 100’ün üzerindeki ülkede PlayStation 3, PlayStation Network, PSP ve PS2’den sorumlu olacak.

:: Konuyla ilgili görüşlerinizi forumda paylaşın.

Bilgi İçin : SCEE
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Sony’de Oyuncu Değişikliği konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Sony’de Oyuncu Değişikliği ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Sony’de Oyuncu Değişikliği ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "