Okunma

Sony’den İnteraktif Dergi


15 Şubat 2010 Pazartesi 09:50
Sony’den İnteraktif Dergi

PlayStation 3 ve Xbox 360 arasındaki konsol savaşı, sadece oyun teknolojisiyle çözülemeyecek hale geldi. Sony ve Microsoft, oyuncuları kapmak için bir birinden ilginç yöntemler deniyor.

Daha önce bu firmalar, tüketicilere televizyon izleme DVD kiralama ve hatta çizgi roman okuma gibi ekstra özellikler sunmuştu.

Bir süre önce PSN platformunu tüm dünyaya açacağını duyuran Sony şimdi ise, bu sistemi daha faydalı kullanmaya hazırlanıyor. Teknoloji firması bundan sonra müşterilerine, interaktif bir oyun dergisi sunacak.

Videolu tam çözümler de bulunacak

FirstPlay adlı dergiye PlayStation 3 sahipleri PSN üzerinden ulaşabilecekler. Bu online dergide, oyun incelemeleri, gelecek yapımların fragmanları ve özel röportajlar yer alacak.

Sony’in FirstPlay’de güvendiği en büyük özellik ise, online derginin videolu olarak oyun çözümlerine yer verecek olması. Haftalık olarak yayınlanacak olan dergiye PSN sahipleri, 1 £ karşılığında sahip olabilecek.

:: Bu hizmetten faydalanacak mısınız?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Sony’den İnteraktif Dergi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Sony’den İnteraktif Dergi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Sony’den İnteraktif Dergi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "