Okunma

Sony’den Üç Boyutlu Ev Sineması


20 Şubat 2010 Cumartesi 15:20
Sony’den Üç Boyutlu Ev Sineması

Bir süre önce, teknoloji firması Sony ürün gamının büyük bir kısmını 3D teknolojisini destekleyecek şekilde düzenleyeceğini açıklamıştı. Firma bunun için, PlayStation 3, televizyon ve ev sinema sistemlerini üçüncü boyutta uygun şekilde üretmeye başladı.

Firma, geçtiğimiz günlerde ilk 3D desteğine sahip ev sineması sistemini tanıttı. 2+1 ses çıkışı bulunan bu sistemde üç boyutlu filmlere uygun Blu-Ray okuyucu da bulunuyor. Firma, daha önce satışa sunduğu Blu-Ray oynatıcı ve ev sinema sistemlerine ufak bir yazılım güncellemesiyle birlikte 3D desteği sunmayı da planlıyor.

:: Evinizde 3 boyutlu film izlemek istiyor musunuz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Sony’den Üç Boyutlu Ev Sineması”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    evet

" Sony’den Üç Boyutlu Ev Sineması konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Sony’den Üç Boyutlu Ev Sineması ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Sony’den Üç Boyutlu Ev Sineması ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "