Okunma

Sony’den Yeni Hareket Algılayıcı!


05 Haziran 2009 Cuma 06:51
Sony’den Yeni Hareket Algılayıcı!

Dünyanın önde gelen teknoloji üreticilerinden Sony’nin yeni nesil oyun konsolu PlayStation 3’e desteği tüm hızıyla devam ediyor. Önümüzdeki yılın planları arasına, tıpkı Wii’deki gibi bir hareket algılayıcılı kumanda alan Sony, yeni teknolojisini 2010 ilkbaharında satışa sunacak.


Bakalım Sony’nin hareket algılayıcı sistemi, Project Natal’ın yanında ne kadar ilgi çekecek?

Microsoft’un Xbox360 için duyurusunu yaptığı Project Natal’ın yankıları sürerken, Sony’nin bu hamlesi oldukça manidar. Ancak PlayStation 3’ün yeni algılayıcısı, Project Natal’dan ziyade Wii’nin kumandalarını andırıyor. Elinizde tuttuğunuz kontrol cihazı sayesinde, yaptığınız hareketler tıpkı Wii’deki gibi sisteme işleniyor.

:: Project Natal’dan sonra Sony’nin bu hamlesini nasıl buluyorsunuz?
yazarAykut Göker

Yazı yazmayı çok seven ve hayatının her döneminde bu tutkusunu sürdürecek olan Aykut, kelimelere olan borcunu ShiftDelete.Net'te ödüyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Sony’den Yeni Hareket Algılayıcı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Sony’den Yeni Hareket Algılayıcı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Sony’den Yeni Hareket Algılayıcı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "