Okunma

Sosyal CV Vizify Artık Yahoo’nun


06 Mart 2014 Perşembe 07:45
Sosyal CV Vizify Artık Yahoo’nun

Sosyal CV uygulaması olarak tanımlanan ve dünya genelinde ilgi gören Vizify, Yahoo tarafından satın alındı. Uygulama, tek sayfada birçok özellik barındırması ve Twitter istatistiklerini de sunması ile tanınıyor. Ücretli ve ücretsiz üyelikler sunan uygulama ülkemizde de azımsanmayacak bir kullanıcı kitlesine sahip.

Satın alma sonrası Vizify tarafından yapılan açıklamada ücretli ve ücretsiz üyelik seçeneklerinde herhangi bir değişiklik olmayacağı vurgulandı. Uygulama, bundan sonra Vizify.com/Yahoo altyapısıyla intertnet dünyasında yer alacak. Satın alma bedeline ilişkin herhangi bir bilgi ise her iki taraftan da henüz paylaşılmadı.

2014’teki ilk önemli adımlardan

Kullanıcıların kendilerine görsel yapılar barındıran bir tür CV hazırlamalarına olanak tanıyan platform, iş başvuruları için kullanılabilir düzeyiyle de CV anlayışına da ilginç bir bakış açısı getirmişti. Ayrıca Vizify da Twitter profilinizin ayrıntılı istatistiklerini de öğrenebiliyorsunuz. İşverenler için de digital ortamda bir oluşum olan ; bloglar, Twitter adresleri ve instagram hesaplarının takibi açısından büyük kolaylık sağlıyor.

Uygulamanın Yahoo tarafından satın alınması, şirketin internet tabanlı parlak fikirlere yönelik olarak 2014 yılında sergilediği ilk önemli adım olarak nitelendirilebilir.

:: Vizify kullanıyor musunuz?
yazarFerhat Verdi

Gazetecilik mezunu; tüketici elektroniği ve fotoğraf odaklı çok sayıda dergide editörlük yaptı. Mobil işletim sistemlerine, müzik ve tasarıma yoğun ilgi duymaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Sosyal CV Vizify Artık Yahoo’nun konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Sosyal CV Vizify Artık Yahoo’nun ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Sosyal CV Vizify Artık Yahoo’nun ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "