Okunma

Space Hulk: Deathwing için özel video


21 Kasım 2016 Pazartesi 19:00
Space Hulk: Deathwing için özel video

Video oyunları piyasaya çıkmadan detaylı oyun videoları yayınlamak veya herkese açık beta testi yapmak, oyunun kendine güveninin bir işaretidir.

Şimdi Space Hulk: Deathwing oyununun yapımcısı, merakla beklenen oyun için 17 dakikalık detaylı bir oyun içi video yayınladı.

İçi canavar dolu dev uzay gemileri

Bugüne kadar oyun hakkında etkileyici tanıtım videoları seyreden oyun severler için, Warhammer 40K dünyasındaki terk edilmiş dev uzay gemileri olan Space Hulk’ların içindeki savaşı canlı canlı görmek başka bir deneyim…

“Space Hulk” konusu, 2013 yılında cılız bir taktik oyunu olarak yeniden hayata geçirilmeye çalışıldıysa da büyük başarı kazanamadı. Şimdi Space Hulk simi Warhammer 40K dünyası içinde 30 yıldan sonra ilk defa bu kadar güçlü bir şekilde işleniyor.

16-11/21/space_crusade_box_front.jpg

Warhammer 40K evreninin oluşmasında önemli bir yeri olan ilk “Space Hulk” oyunu, uzayda terk edilmiş haldeki dev uzay gemilerinin, Genestealers isimli uzay canavarları tarafından istila edilmesi ve Space Marine’lerin bu gemileri temizleyerek kurtarma çabasını anlatıyordu.

Space Crusade isimli masa oyunundan geliştirilen ilk Space Crusade video oyunu ve ardından gelen Space Hulk video oyunları 30 yıl önce büyük ilgi görünce Warhammer 40K dünyasında başka oyunların kapısını açmıştı.

Ancak 30 yıldan beri Space Hulk konusu ilk defa Space Hulk: Deathwing oyununda bu kadar güçlü işleniyor olduğu için, oyun büyük önem taşıyor.

Space Hulk: Deathwing’in 17 dakikalık etkileyici oyun içi videosunu aşağıda izleyebilirsiniz.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=MCO0nWkKKsU]

:: Warhammer 40K oyunları hakkında ne düşünüyorsunuz?

 
yazarTolga Deniz

Teknolojiyle iç içe yaşayan, dünyayı birlerin ve sıfırların arkasından gören ama yaşamdan da kopmayan, boş zamanlarında Los Angeles'ın altını üstüne getiren, bir gün yeniden Türkiye'ye dönme hayalini hep taze tutan kendi halinde bir insan.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Space Hulk: Deathwing için özel video konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Space Hulk: Deathwing için özel video ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Space Hulk: Deathwing için özel video ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "