Okunma

Sparkle 9800 GT’yi Susturdu


01 Ağustos 2008 Cuma 21:00
Sparkle 9800 GT’yi Susturdu
Ekran kartı üreticisi Sparkle, 55 nanometre üretim sürecinden çıkan Nvidia GeForce 9800 GT işlemcisine sessiz bir soğutma çözümü sunuyor. Sparkle daha önce de birçok Nvidia işlemcili ekran kartında bu soğutma sistemlerini kullanan bir üretici olarak konuda gayet deneyimli. Yeni 55 nanometrelik 9800 GT ekran kartında daha önceki uygulamlara göre daha etkin bir soğutucu kullanacak. Aslında soğutucu yapı olarak  çok da farklı değil; fakat 55 nanometreye inen grafik işlemcileri daha az enerji harcıyor ve daha az ısı yayıyor.


Ürünün görüntüsü Fudzilla’dan alımıştır.

Bilgi için: Sparkle
Yazan: Berkin Bozdoğan
SDN – http://shiftdelete.net




yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Sparkle 9800 GT’yi Susturdu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Sparkle 9800 GT’yi Susturdu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Sparkle 9800 GT’yi Susturdu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "