Okunma

Günün Bedava Yazılımı


22 Kasım 2008 Cumartesi 17:04
Günün Bedava Yazılımı

Eğer İngilizce eğitimi veriyorsanız kelimelerin yazılışlarını öğretmek kadar telaffuzlarını da öğretmek önemlidir. Eğer öğrencilerinize kendi sesinizden bu kelimelerin doğru okunuşlarını dinleterek öğretmek ve ardından quizler hazırlamak istiyorsanız SpellQuizzer adlı yazılımı bugüne özel olarak ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Öncelikle, dil eğitimine faydalı olacak bu aracı nasıl kullanacağınızı anlatalım.

 

Listenizi Oluşturun

Programda öncelikle yeni bir heceleme listesi açmanız gerekiyor. Bunun için Create a spelling list butonuna tıklamalısınız. Karşınıza gelen pencerede her bir kelime için yazılış ve okunuşları kaydetmelisiniz. Ses kayıt seviyesini de ayarlayabildiğiniz yazılımda listenizi düzenleyebilir ve ardından Quiz me on a list butonu ile öğrencileriniz için quizler hazırlayabilirsiniz.

İndirin

:: Yazılımı bugüne özel olarak ücretsiz indirmek ve kurmak için tıklayın.

Dikkat: Bu ürünü ancak 23 Kasım 2008 saat 10:00’a kadar bilgisayarınıza ücretsiz tam sürüm olarak kurabilirsiniz.

Kurulum Adımları

Önce indirdiğiniz klasördeki Activate.exe‘yi çalıştırın. Hemen bu işlemin ardından Setup.exe’yi çalıştırarak kurulum aşamasını bitirebilirsiniz.


Yazılımın Künyesi

İşletim Sistemi: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista
Ana Sayfa:
TedCo Software
Dosya Boyutu:
7 MB
Yarınki Fiyatı: 29,95 Dolar

:: Yazılımla ilgili sorunlarınızı SDN forumlarında çözüyoruz.

Yazan: Mehmet Erdem Yener

 
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Günün Bedava Yazılımı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Günün Bedava Yazılımı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Günün Bedava Yazılımı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "