Okunma

Spigen kılıf hediyeli 5 Çayı! #197


01 Kasım 2018 Perşembe 17:00
Spigen kılıf hediyeli 5 Çayı! #197

Yine hediyeli bir canlı yayın ile karşınızdayız. Haftanın teknoloji gündemini yorumladığımız 5 Çayı canlı yayınımızın 197. bölümü ile saat 17:00’da, her hafta olduğu gibi karşınızdayız. Bu yayınımızda bir kişiye Spigen kılıf hediye ediyoruz! Hediyemizi kazanma şansı yakalamak için yayınımızı beğenmeniz ve #5çayı etiketi ile Twitter üzerinden yayının linkini paylaşmanız yeterli olacak.

Yayınımızı Facebook sayfamızdan gerçekleştireceğiz.

Spigen kılıf hediyeli 5 Çayı #197

Bu haftaki yayınımızda hem teknoloji dünyasındaki son gelişmeleri yorumlayacağız hem de sizlere bir hediyemiz olacak. Canlı yayınımızı Facebook sayfamızdan gerçekleştireceğiz.

Spigen kılıf hediyeli 5 Çayı! #197

Yine hediyeli bir canlı yayın ile karşınızdayız. Haftanın teknoloji gündemini yorumladığımız 5 Çayı canlı yayınımızın 197. bölümü başladı

ShiftDelete.Net paylaştı: 1 Kasım 2018 Perşembe

Hediyeli 5 Çayı canlı yayınımız başlıyor!

Canlı yayınımız saat 17:00’da başlıyor! Canlı yayınımızı Facebook’ta beğenip, #5Çayı etiketiyle Twitter’dan yayın linkini paylaşmak.

Bu haftanın dikkat çeken teknoloji gelişmeleri
yazarKaan Arlı

İngilizce öğretmenliği mezunu olan Kaan Arlı, 2009 yılından bu yana bilişim sektöründe. Akıllı telefonlar, oyun konsolları, fotoğraf makineleri ve futbol, vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Spigen kılıf hediyeli 5 Çayı! #197 konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Spigen kılıf hediyeli 5 Çayı! #197 ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Spigen kılıf hediyeli 5 Çayı! #197 ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "