Okunma

Spore Beyazperde Yolunda


04 Ekim 2009 Pazar 13:18
Spore Beyazperde Yolunda

Orijinallik konusunda kötü günler geçiren Hollywood çareyi beğenilmiş eserleri film yapmakta arıyor. Çizgi roman dünyasındaki tüm ana karakterleri tüketen yapımcılar, ciro olarak kendilerini geçen oyun sektörüne kancayı attı. Sim City ve The Sims‘in yaratıcısının ürünü Spore‘da film olma yolunda ilerliyor.

 
Ice Age’dan Scrat’ın Spore’la yaratılmış hali

Spore‘un film hakları Fox’un Blue Sky stüdyoları aldı. Stüdyonun ismini Ice Age filmleriyle tanıyoruz. Spore‘da renkli grafikleri ve eğlence yapısıyla ikinci Ice Age serisi olma yolunda ilerleyecek gibi duruyor. EA ayrıca The Sims, Dead Space ve Dante’s Inferno gibi ürünlerini film yaptırmak için Fox ile hala görüşme halinde. Umarız, Hollywood çizgi roman sektörüne yaptığı gibi, oyunları da klişeyle doldurmaz.

:: Bir oyun filminden, beklentileriniz neler?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Spore Beyazperde Yolunda”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Bu oyunu oyanadım ve harika bir oyun gerç***** hayatta kalmak ve yeni arkadaşlar bulmak doğrusu pek kolay değ***** bir strateji oyunu…

    Filmini çok merak ediyorum..

" Spore Beyazperde Yolunda konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Spore Beyazperde Yolunda ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Spore Beyazperde Yolunda ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "