Okunma

Spore Creature Creator Tarayıcınızda


17 Eylül 2009 Perşembe 10:01
Spore Creature Creator Tarayıcınızda

Electronic Arts tarafından, firmanın Spore oyunu için geliştirmiş olduğu Creature Creator isimli canavar yaratma editörü, internet tarayıcıları üzerinden oynanabilir hale getirilerek kullanıma sunuldu (http://www.spore2d.com).

Spore Creature Creator 2D, gücünü Flash‘tan alıyor ve kullanıcıların keyiflerince canavar yaratmalarına ve yaratmış oldukları canavarları Sporepedia veri tabanına eklemelerine olanak tanıyor. Kendi canavarınızı yarattıktan sonra “Creature Trainer” isimli mini oyunda onu kullanmakta mümkün kılınmış. Ayrıca karakterinizi hard disk’inize indirerek saklamanız ve daha sonra oynamak üzere geri yüklemeniz de unutulmamış. Eğer geliştirdiğiniz canavarla yeterince gurur duyuyorsanız, onu arkadaşlarınızla paylaşmak üzere resmini çekip e-mail olarak da yollayabilirsiniz.

:: Sizce Spore bekleneni verebildi mi?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Spore Creature Creator Tarayıcınızda konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Spore Creature Creator Tarayıcınızda ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Spore Creature Creator Tarayıcınızda ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "