Okunma

Spotify listesi olan teknolojik ayakkabı Pulseboost HD


29 Ağustos 2019 Perşembe 20:00
Spotify listesi olan teknolojik ayakkabı Pulseboost HD

adidas’ın devrim yaratan ikonik taban teknolojisi Boost, her geçen dönem daha yüksek teknolojiyle donatılıyor. Spotify listesi olan teknolojik ayakkabı adidas Pulseboost HD‘yi videomuzda denedik, teknolojilerine yakından baktık!

Teknoloji artık hayatımızın her noktasında karşımıza çıkıyor. Videomuzun konuğu olan adidas Pulseboost HD, tabanından en üstündeki QR kod detayına kadar teknolojik bir ayakkabı. O kadar teknolojik bir ayakkabı ki, Pulseboost HD için özel bir Spotify çalma listesi bile bulunuyor.

adidas Pulseboost HD satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

adidas Ultraboos 19 satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Spotify listesi olan teknolojik ayakkabı adidas Pulseboost HD

Konforu ve enerji geri dönüşümüyle öne çıkan inovatif orta taban teknolojisini adidas, ilk kez yeni modeli Pulseboost HD ile sunuyor.

Boost teknolojisini inovatif bir yaklaşımla yenileyen adidas, aynı rakipsiz enerji geri dönüşü, daha fazla konfor ve denge için Boost HD’yi tasarladı. Ayağın tüm hareketlerinden sorumlu olan orta tabanda Boost teknolojisiyle devrim yaratan marka, Boost HD ile şehirli koşucuları merkezine alıyor.

Boost teknolojisinde bir araya getirilen enerji kapsülleri benzersiz hücre yapıları sayesinde atılan her adımda daha fazla enerji depoluyor ve her adımda enerji geri kazanımı sağlıyor. Zemine daha yakın tasarlanan Pulseboost HD, ani hareketler için hazırlandı. Yoğun bir caddede aniden durma, ani veya hızlı bir yön değişimi yapma gibi hareketlerde bile performans avantajı sağlıyor.

Boost HD taban, sınıfının en iyisi olarak daha fazla konfor ve enerji getirisi ile daha iyi denge için üretildi. Pulseboost HD’de yapay zekâ ile geliştirilen, kuru veya ıslak herhangi bir yüzeyde hızlı bir şekilde yön değiştirmek için maksimum kavrama sağlayan yeni bir Continental kauçuk alt taban kullanıldı.

Pulseboost’un üst bölümü ise ihtiyaç duyulan şekilde esneyebilen, istenilen tarafa yönelmeyi kolaylaştıran ve ayağı sarmalayan bir yapıda oluşturuldu.

Spotify çalma listesi ayağınızda

Spotify ile ortak bir çalışma yapan adidas, ayakkabının dili üzerine şehir koşucularını motive etmek ve ilham vermek için bir QR kod yerleştirdi. Bu QR kodu telefonuna okutanlar Spotify’da koşu için hazırlanmış özel Feel the Boost çalma listesine yönlendiriliyor. Şehrin ritmini yakalamak ve koşu enerjisini artırmak için Spotify’ı başlatmak ve özel bir çalma listesine ulaşmak için kodu bir mobil cihazla taramak yeterli.
yazarTolga Cem Küçükyılmaz

ShiftDelete.Net Genel Yayın Yönetmeni ve teknoloji uzmanı Tolga Cem Küçükyılmaz, 10 senedir en yeni teknolojileri ve ürünleri, sizlere aktarmaya devam ediyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Spotify listesi olan teknolojik ayakkabı Pulseboost HD”

  1. Teknoloji Dostu dedi ki:

    aga bi fantezisi yok qr kodlu ayakkabi iste zaten o sakilar kesin berbattir

" Spotify listesi olan teknolojik ayakkabı Pulseboost HD konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Spotify listesi olan teknolojik ayakkabı Pulseboost HD ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Spotify listesi olan teknolojik ayakkabı Pulseboost HD ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "