Okunma

Spotify sonunda Apple Watch’a geliyor!


13 Nisan 2017 Perşembe 03:00
Spotify sonunda Apple Watch’a geliyor!

Apple Watch sahipleri uzun süredir neden Spotify uygulamasını kullanamadıklarını merak ederken, beklenen açıklama Snowy adlı uygulamadan geldi. Spotify ile anlaştıklarını açıklayan Snowy (Eski ismiyle Spotty), Apple Watch’a Spotify desteği sağlayacak.

Snowy nedir?

Snowy aslında Spotty adıyla Apple Watch kullanıcılarının beğenisine sunulan ve Spotify’ın eksikliğini doldurmayı hedefleyen bir uygulama. Fakat aradan geçen bunca zaman boyunca Spotify, Apple Watch için hiçbir adım atmayınca, Snowy sazı eline aldı denebilir.

Öncelikle Spotify’dan aldıkları uyarı sonucunda ismini Snowy olarak değiştiren uygulamanın ikinci adımı ise direkt olarak Spotify ile anlaşma sağlayarak, Spotify’ın Apple Watch uygulamasını geliştirmek oldu.

17-04/13/spotty-apple-watch.jpg

Snowy’nin işlevleri hakkında henüz tam bir bilgi verilmese de çevrimdışı müzik dinleme ve Apple iPhone ile Apple Watch arasında müzik eşleştirme gibi özellikleri olacağı biliniyor.

Şimdilik Snowy için bir çıkış tarihi de belirtilmedi ama Apple Watch için indirilebilir olduğunda bizler de sizlere iletiyor olacağız.

:: Apple Watch’ta Spotify eksikliği hissediyor musunuz?
yazarMurat Sağlam

Medya ve İletişim bölümünde yüksek lisans yapmakta olan Murat; oyun, sinema ve teknoloji dünyasıyla yakından ilgilenmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

5 yorum - “Spotify sonunda Apple Watch’a geliyor!”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  gear s3'de vardı diyen hıyar keşke teknolojiden haberi olsa. Spotifey neden bu zamana kadar apple watch'a çıkartması dence? çünkü applenin kendi müzik uygulaması var yani REKABET. Rakibinin sahasında sınırlı yetkin var yani. Apple izin vermiyor ki apple music abonesi artsın

 2. SDN Okuru dedi ki:

  ama en güncel spotify uygulaması için premium tweak uygulaması çıkmaz 🙁 eski versiyona devam, zaten apple watch da yok

 3. SDN Okuru dedi ki:

  Gear s3 te zaten vardı zaten.

 4. SDN Okuru dedi ki:

  Sonunda yani

 5. SDN Okuru dedi ki:

  Sonunda

" Spotify sonunda Apple Watch’a geliyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Spotify sonunda Apple Watch’a geliyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Spotify sonunda Apple Watch’a geliyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "