Okunma

Star Wars Araçları Havaalanında!


07 Temmuz 2014 Pazartesi 20:59
Star Wars Araçları Havaalanında!

Dünya üzerindeki sızıntı haberler yalnızca iPhone 6 ya da Samsung’un gelecek nesil modellerini kapsamıyor. Sinema endüstrisinde de kimi zaman setlerden görüntüler basına sızabiliyor. Kimi zaman sızan görüntüler inandırıcı oluyor ancak bazen de yalnızca izleyenleri gülümsetmeye ve belki biraz düşündürmeye yetiyor.

İşte sızan ikonlaşmış bir film serisinin devamına dair bir video da gülümsetirken geleceğe dair düşüncelere de daldırıyor. Videonun Star Wars Episode VII setinden olduğu fikri çok hoş, ancak elbette gerçek değil. Bununla birlikte görsel anlamdaki fikir oldukça ilgi çekici.

Hayâli Star Wars Episode VII setinden gelen video, YouTube’a Alman kullanıcı Frank Wunderlich tarafından yüklendi. Video, bir havaalanındaki Star Wars araçlarının hareketlerini içeriyor ve bir hayli başarılı bir kurgu ile oluşturulmuş.

Star Wars hava ve yer araçları günümüzde bir havaalanına konuşlansaydı acaba ne olurdu sorusuna çok fanzin bir yanıt. İşte o video…

:: Star Wars filmleri hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarFerhat Verdi

Gazetecilik mezunu; tüketici elektroniği ve fotoğraf odaklı çok sayıda dergide editörlük yaptı. Mobil işletim sistemlerine, müzik ve tasarıma yoğun ilgi duymaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

5 yorum - “Star Wars Araçları Havaalanında!”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  Yazdıklarınızı kontrol edecek bir editöre ihtiyacınız var. En azından buradan öyle görünüyor.

 2. SDN Okuru dedi ki:

  Yalnız o aptal gibi ortalıkta gezen o alet tam olarak ne oluyor

 3. SDN Okuru dedi ki:

  on numara yapmış yapan

 4. SDN Okuru dedi ki:

  Çok iyi olmuş 🙂

 5. SDN Okuru dedi ki:

  Ne güzel bir haber, Teşekkürler.

" Star Wars Araçları Havaalanında! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Star Wars Araçları Havaalanında! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Star Wars Araçları Havaalanında! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "