Okunma

Star Wars Battlefront için Ücretsiz DLC!


08 Mart 2016 Salı 21:00
Star Wars Battlefront için Ücretsiz DLC!

Star Wars evreninde geçen multiplayer FPS oyunu Star Wars Battlefront, geçtiğimiz yılın Kasım ayında PC, PS4 ve Xbox One için satışa çıkmıştı. Her ne kadar bazı yönleriyle ağır eleştirilere maruz kalsa da oyun, EA‘nin açıkladığı rakamlara göre 13 milyondan fazla satmayı başardı.

Satış rakamlarının yüksekliğinden olsa gerek, yapımcı firma DICE her ay Battlefront‘a yeni içerik yayınlayacağının sözünü vermişti. Yapılan açıklamada, bugün Battlefront için tüm platformlarda yeni bir patch yayınlanacağı duyuruldu.

Battlefront’a ücretsiz olarak yeni harita ve görev ekleniyor!

Yeni patch’in ne gibi değişiklikler getireceği resmi olarak açıklanmasa da patch ile birlikte Star Wars Battlefront‘a yeni bir harita ile birlikte yeni bir co-op görevinin ekleneceği bilgisini aldık.

Buna göre Survival Mission kategorisi altında Rebel Depot on Tatooine adlı görev oyuna ekleniyor. Gelecek Survivors of Endor adlı yeni harita ise Walker Assault, Supremacy ve Turning Point modlarında oynanabilir olacak.

Battlefront’un ilk ücretli eklentisi Outer Rim ise Mart ayı içerisinde çıkacak. Net bir tarih henüz açıklanmadı. 

:: Star Wars Battlefront’u oynadınız mı?
yazarEren Topçu

İyi bir oyuncu ve sıkı bir teknoloji takipçisi. Mütercim tercümanlık öğrencisi ve oyun programlama ile ilgileniyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Star Wars Battlefront için Ücretsiz DLC! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Star Wars Battlefront için Ücretsiz DLC! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Star Wars Battlefront için Ücretsiz DLC! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "