Okunma

Star Wars İle Mario Birleşti


12 Şubat 2016 Cuma 13:00
Star Wars İle Mario Birleşti

Youtube’ta içerik üreticilerinin iki ayrı efsane karakter, film vb. figürleri bir araya getirmeleri izleyiciler tarafından genellikle beğeniyle karşılanıyor.

Şimdide Dark Pixel adlı kullanıcı, dünya genelinde büyük hayran kitlelerini barındıran iki figür Star Wars ve Mario’yu “Star Kart” adlı bir yapımda bir araya getirdi.

16-02/12/starkart4.jpg

Bir tarafta video oyunu devi Nintendo, diğer bir tarafta en büyük film şirketlerinden biri olan 20th Century Fox tarafından hazırlanmış iki efsane. İkisi aynı anda ekranda olunca tadından yenmese gerek.

Sözü daha fazla uzatmadan, Dark Pixel’in bizlere hediye ettiği video ile sizi baş başa bırakalım.

Kaynak: Cnet

:: Star Wars ile Mario’nun biraraya gelmesi hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarAta Ateş

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nde okuyan Ata; teknoloji, müzik, film ve popüler kültür yazılarıyla SDN’de kariyerine devam ediyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Star Wars İle Mario Birleşti”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Mario Galaxyi tek geçerim

" Star Wars İle Mario Birleşti konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Star Wars İle Mario Birleşti ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Star Wars İle Mario Birleşti ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "