Okunma

Star Wars’tan Online Dövüş Şovu


17 Ağustos 2011 Çarşamba 13:04
Star Wars’tan Online Dövüş Şovu

Yıllardır World of Warcraft‘ı tahtından etmek isteyen oyunların bir çoğu hüsrana uğradı. Age of Conan, Lord of the Rings Online gibi yapımlar belirli bir kitleye hitap ederken, WoW aslan payını kimseye kaptırmadı.

Matrix Online‘a bile geçit vermeyen WoW’u fantezi, bilim kurgu sinemasının en büyük örneği olan Star Wars yerinden edecek. Star Wars Galaxies adlı online oyun World of Warcraft’ın ilk kurbanı olmuştu.

Sith ve Jedi Karşı Karşıya

Aradan geçen onca yılda yeni bir online Star Wars oyunu yapıldı. Önümüzdeki ay çıkması beklenen Star Wars The Old Republic, bilinen filmlerin bin yıl öncesini anlatıyor.

Knights of the Old Republic adlı oyunun devamı olarak hazırlanan yapımda, evrendeki iyi ve kötü savaşına katılmanız mümkün. Felfeyle uğraşmak istemeyenler ise, asker ya da kaçakçı olarak ceplerini doldurmaya bakabiliyor.

İşte The Old Republic’in oyun içi görüntüleri.

:: Sizce Star Wars The Old Republic, World of Warcraft’ı tahtından edebilecek mi?




Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Star Wars’tan Online Dövüş Şovu”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    bu oyun ne zaman çıkacak ?

" Star Wars’tan Online Dövüş Şovu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Star Wars’tan Online Dövüş Şovu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Star Wars’tan Online Dövüş Şovu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "