Okunma

StarCraft 1.16 Yaması Yayınlandı


30 Kasım 2008 Pazar 12:13
StarCraft 1.16 Yaması Yayınlandı

Oyuncu kitlesine karşı en vefalı firmalardan biri olan Blizzard, çıkışından bu yana 10 yıl geçmesine rağmen halen gönüllerdeki yerini kimselere kaptırmayan orijinal StarCraft için 1.16 yamasını yayınladı. Hem ilk StarCraft’ı hem de Brood War genişleme paketini oynayanlara ayrı ayrı sunulan yama, işlemci iyileştirmelerinin yanı sıra, oyun içi konuşmaların kaydedilen videolarda görüntülenmesi gibi oyun içine müdahalelerde de bulunuyor. Ayrıca özellikle Zerg ve Terran‘lardaki oyunun dengesini bozacak şekilde haksızlığa neden olan bazı açıklıklar(exploit) da bu yama ile kapatılıyor. İlk StarCraft oyuncuları 1.16 yamasını buradan, Brood War oyuncuları ise buradan indirebilir.

:: StarCraft’ı hala oynuyor musunuz?
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “StarCraft 1.16 Yaması Yayınlandı”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  Helal Olsun ::)

 2. SDN Okuru dedi ki:

  blizzardtan babam cıksa yerim tskler blizz

 3. SDN Okuru dedi ki:

  vay anasina sayin seyirciler…

  Iste budur

" StarCraft 1.16 Yaması Yayınlandı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere StarCraft 1.16 Yaması Yayınlandı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda StarCraft 1.16 Yaması Yayınlandı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "