Okunma

StarCraft II ile 20 Dakika!


19 Nisan 2009 Pazar 11:30
StarCraft II ile 20 Dakika!

Henüz çıkışına hayli zaman olsa da, StarCraft II için yayınlanan yeni videolar heyecanı her zaman taze tutmayı başarıyor. Yayınlanan Battle Report 2 (Savaş Raporu) videosunda da, Matt Cooper tarafından yönetilen Zerg‘ler ile, David Kim’in kontrolündeki Terran‘lar arasındaki mücadeleyi Dustin Browder ve Robert Simpson yorumluyor. Blistering Sands adlı yepyeni haritada geçen tam 22 dakikalık videoyla sizi baş başa bırakıyoruz:

#http://trailers.gametrailers.com/gt_vault/4868/t_starcraft2_battlereport2.flv#/StarCraft_II_Video_Game_Battle_Report_2_Game_Trailers_Videos_t_starcraft2_battlereport2.flv#

:: Sizin favori StarCraft II ırkınız hangisi?

Bilgi İçin : StarCraft II
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" StarCraft II ile 20 Dakika! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere StarCraft II ile 20 Dakika! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda StarCraft II ile 20 Dakika! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "