Okunma

Stardock Groupy ile uygulamalar tek pencerede!


16 Kasım 2017 Perşembe 10:00
Stardock Groupy ile uygulamalar tek pencerede!

Windows için yıllardır işlevsel araçlar sunan Stardock tarafından Groupy adıyla yeni bir uygulama duyuruldu. Bu uygulama sayesinde birden fazla uygulamayı gruplandırılmış sekmeler ile organize etmeniz mümkün hale geliyor.

Groupy ile derli toplu bir masaüstü deneyimi!

Bu uygulama ile sadece aynı uygulamanın farklı örneklerini tek bir pencerede birleştirmekle kalmayıp, aynı zamanda aynı penceredeki sekmelere farklı uygulamaları da ekleyebiliyorsunuz. Sürükle bırak yöntemiyle çalışan uygulama tek bir pencerede sekmeler oluşturması ile masaüstünüzün düzenli kalmasını sağlıyor.

Groupy

Örnek vermek gerekirse, iki uygulamayı kendi sekmelerinde tek bir pencere içerisinde toplamak için Spotify’ı dosya gezgini aracının üzerine sürükleyebiliyorsunuz. Daha sonra bu pencereye başka sekmeler de ekleyebiliyorsunuz. Kısacası, mantık aslında web tarayıcı sekmeleri gibi çalışıyor.

Groupy

Groupy şu an içi Ayrıca, 29.99 dolar fiyatla satılan Stardock Object Desktop sahiplerine beta olarak sunuluyor. Aralık ayında 9.99 dolar fiyatla sunulacak uygulama Windows 7, Windows 8.1 ve Windows 10 uyumlu.

:: Bu Stardock uygulamasını işlevsel buldunuz mu?
yazarİlker Şekercioğlu

Tam bir teknoloji bağımlısı olan İlker, bu bağımlılığını teknolojiyi yakından takip etmek isteyenlerle paylaşmaktan büyük keyif alıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Stardock Groupy ile uygulamalar tek pencerede! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Stardock Groupy ile uygulamalar tek pencerede! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Stardock Groupy ile uygulamalar tek pencerede! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "