Okunma

Startup Live Başlıyor


16 Kasım 2012 Cuma 11:56
Startup Live Başlıyor

Startup Live, 3 gün boyunca süren ve sadece Avrupa’daki şehirleri gezen özel bir etkinlik. Avrupa’daki internet ve girişimci ekosistemini destekleyen Startup Live, 30 Kasım ve 2 Aralık 2012 tarihlerinde de İstanbul’da olacak.

Girişimler için Avrupa’ya açılan kapı olarak nitelendirilebilecek Startup Live, yerli yatırımcıları olduğu kadar yabancı yatırımları da bünyesinde barındıracak.

Girişimcilik aslında sadece girişimciler için değil, tasarımcılar, geliştiriciler, pazarlamacılar ve girişim fikri sahibi olanlar için de çok önemli. Bu yüzden etkinlik bu alandaki kişilerin de katılımını bekliyor.

Girşimcileri ciddi yatırım fırsatları da bekliyor. Bulgaristan merkezli LAUNCHHub, 200.000 Euro’ya kadar bir yatırım gerçekleştirebileceği gelen bilgiler arasında.

Etkinlikle ilgili daha detaylı bilgi almak için ilgili web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

:: Startup Live İstanbul
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Startup Live Başlıyor”

  1. cgrszone dedi ki:

    Tam benlik bir şey ama henüz koruma altına almadığım fikirlerim var Çalınsın istemem

" Startup Live Başlıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Startup Live Başlıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Startup Live Başlıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "