Okunma

Startup Live İstanbul Sonuçlandı


06 Aralık 2012 Perşembe 09:00
Startup Live İstanbul Sonuçlandı

“Girişimini kap gel!” slognaıyla yola çıkan Startup Live İstanbul‘un 30 Kasım- 2 Aralık tarihleri arasında gerçekleşeceğini sizlere daha önce buradan duyurmuştuk. Bu tarihler arasında İstanbul Bilgi Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleşen bu organizasyon sonuçlandı.

41? 29! kurucusu Alemşah Öztürk, 212 Genel Müdürü Ali Karabey, Inventram Genel Müdürü Cem Soysal, LAUNCHub Portföy Yöneticisi Stanislav Sirakov ve Endeavor Türkiye Endeavor Girişimci Seçim ve Hizmetler Direktörü Aslı Kurul Türkmen’den oluşan jürinin değerlendirmesi sonucu ödüller sahiplerini buldu.

      

Pionners Festivali ve Iran Agile 2013 konferansına ikişer bilet gibi ödüllerin bulunduğu bu mücadeleyi HBBTV on PC birinci olarak kazanırken. Bu projeyi verrr.com ve is it real? girişimleri takip etti. 

:: Bu tip organizasyonlara katılmak ister misiniz?   

 
yazarBerkay Tutal

İstanbul Teknik Üniversitesi'nde makina mühendisliği eğitimini sürdüren Berkay, teknolojinin hemen her alanını takip ederken, özellikle mobil ve giyilebilir cihazlarla beraber Apple'ın ürünlerine ayrı bir ilgi besliyor
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Startup Live İstanbul Sonuçlandı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Startup Live İstanbul Sonuçlandı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Startup Live İstanbul Sonuçlandı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "