Okunma

Steve Jobs Tablet Üzerinde mi Çalışıyor?


12 Nisan 2009 Pazar 07:58
Steve Jobs Tablet Üzerinde mi Çalışıyor?

Zamanında kansere karşı mücadele eden ve bu savaşını kazanan Steve Jobs, şu sıralarda adı tam olarak konmayan sağlık sorunlarıyla boğuşmaya devam ediyor. Bu sırada her ne kadar şirketin başında olmasa da, sağlık meselelerine odaklanmış haldeyken bile çalışmasına devam ediyor. Jobs’un yeni iPhone yazılımı sürümünde etkin rol oynadığı ve ileride çıkacak ürünlerle ilgili olarak çalışmalarını sürdürdüğü belirtiliyor.

iPhone’dan Büyük, MacBook’tan Küçük

Apple‘ın bir sonraki ürünü olması planlanan ve iPhone’dan büyük MacBook’tan küçük bir tablet bilgisayar konusunda çalıştığı söylenen Jobs, izne ayrıldığı zaman Haziran’a kadar dönmeyeceğini söylemişti. İş dünyası ve Apple meraklıları Jobs’un gerçekten ne zaman döneceğini ve sağlık durumunu hala merak ediyor.

:: Steve Jobs hastalık izninden yeni tabletle mi dönecek?

Bilgi için: Apple
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Steve Jobs Tablet Üzerinde mi Çalışıyor? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Steve Jobs Tablet Üzerinde mi Çalışıyor? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Steve Jobs Tablet Üzerinde mi Çalışıyor? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "