Okunma

Stranger Things teması popüler oyuna geliyor


10 Ekim 2019 Perşembe 17:40
Stranger Things teması popüler oyuna geliyor

Bildiğiniz gibi Netflix’in rekor kıran dizisi haline gelen Stranger Things, son sezonuyla da yeni rekorlara imza atmıştı. Bunun farkında olan birçok geliştirici de Stranger Things temasını bünyesine katıyor. En yakın tarihli olarak 2015 yılında çıktığından beri adından söz ettiren popüler oyun Rocket League, bünyesine rekortmen dizi temasını kattı.

Rocket League Stranger Things teması ile kararıyor

Cadılar Bayramı teması birçok oyunda rüzgarını hissettirmeye başlamışken bir dönemin en iyi oyunu seçilen  popüler oyun Rocket League de cadılar bayramı kostümlerini giyiyor. Otomobil oyunlarına farklı bir bakış açısı katan oyun bu yıl cadılar bayramı için Stranger Things temasını seçti. Bu kapsamda otomobiller için yeni kaplamalar sunan oyun gizemli ve karanlık havasıyla cadılar bayramı temasına tam bir geçiş yapılmasını sağlayacak.

Rocket League Stranger Things temasi

Oyunun resmi hesaplarından yapılan açıklamalara göre, 14 Ekim’den itibaren sunulacak olan temanın araçları, yalnızca kaplama değil, dizinin şarkı listesi ve karanlık temasıyla arena da popüler dizinin silüetini yansıtacak. Stranger Things’ten Upside Down’a geçiş yapacak oyunun temasına aynı zamanda sonbahar temalı ögeler de ekleniyor olacak.

Yani söz konusu temada dizinin hayranlarını heyecanlandıracak birçok ürün yer alıyor olacak. 14 Ekim’den 11 Kasım’a kadar sürecek bu tema içinde birçok satın alınacak ögeyi de barındırıyor olacak.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Stranger Things teması popüler oyuna geliyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Stranger Things teması popüler oyuna geliyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Stranger Things teması popüler oyuna geliyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "