Okunma

StumbleUpon Yükselmeye Devam Ediyor!


01 Kasım 2010 Pazartesi 20:30
StumbleUpon Yükselmeye Devam Ediyor!

Dünya çapında kullanıcıya sahip olan ve sosyal ağ kavramına alternatif bir bakış açısıyla yaklaşan StumbleUpon, 2001 yılından beri kullanıcılarına hizmet veriyor. Bir bu kadar daha el üstünde tutulmaya devam edilecek gibi de görünüyor. Zira geliştiricilerin açıkladığı istatistikler, günden güne artmaya devam ediyor.

 

 

Tarayıcıya eklenen bir araç çubuğu aracılığıyla, ilgi alanlarınıza göre size başkalarının önerdiği siteleri sunan StumbleUpon, deyim yerindeyse internet başında ne yapacağını bilemeyenler için tam bir eğlence kaynağı.

StumbleUpon’un CEO’su Garrett Camp, akşam saatlerinde Twitter’a yazdığı bir iletide platformun an itibarile 12 milyon kullanıcı sayısını aştığını belirtti. Son büyüme hızına göre ise her ay yarım milyon insan platforma üye oluyor.

:: StumbleUpon kullanıyor musunuz?

 
yazarAkhun Aktosun

"İstikbal Göklerdedir" sözünü benimseyen Akhun, bir yandan astronomi okuyup, bir yandan da bilişim dünyasında kendine sağlam bir kariyer yapmaya çalışıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" StumbleUpon Yükselmeye Devam Ediyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere StumbleUpon Yükselmeye Devam Ediyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda StumbleUpon Yükselmeye Devam Ediyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "