Okunma

Sudan ucuz P55’ler


05 Haziran 2009 Cuma 07:59
Sudan ucuz P55’ler

Bir firmanın ürününü satabilmesinin en önemli yollarından biri fiyatı düşürmek. Hatta en büyük etkenin bu olduğu bile iddia edilebilir. Foxconn yetkilileri bu durumun farkında olacaklar ki fiyatlarını daha uygun hale getirmek için harıl harıl çalışıyorlar.

Computex fuarında bir açıklama yapan Foxconn yetkilileri P55 yonga setli anakartlarının fiyatlarını düşürceklerini belirttiler. P55’in üretim maliyetlerinin P45’e göre çok daha fazla olmasından herkes şikayetçi fakat anlaşılan o ki Foxconn bu maliyeti düşürmenin bir yolunu bulmuş. Firmanın iddiasına göre yakın bir zamanda P55 yonga setli anakartları 100 doların altındaki fiyatlarda görebileceğiz.

Maliyet düşürmenin elbette bazı dezavantajları oluyor. Üst seviye Quantum Force serisi anakartların haricinde Foxconn’un standart modelleri performans, BIOS ve overclock alanlarında çok da iyi seviyede olmayacak. Sadece fiyatların düşmesi kullanıcıların Foxconn P55 modellerini tercih etmelerini e ölçüde sağlayacak, bekleyip göreceğiz.

:: Bir ürünü tercih ederken fiyat mı, performans mı sizin için daha önemli?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Sudan ucuz P55’ler konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Sudan ucuz P55’ler ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Sudan ucuz P55’ler ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "