Okunma

Şükran Günü Instagram’a Yaradı


26 Kasım 2012 Pazartesi 06:00
Şükran Günü Instagram’a Yaradı

Dini ve kültürel yönüyle ABD’nin en büyük bayramlarından biri olarak Kasım ayının son Perşembe günü kutlanan Şükran Günü, Instagram’da rekor bir fotoğraf paylaşımına tanık oldu. Instagram ekibi, yayınladıkları bir blog yazısında kullanıcıların bir günde 10 milyonun üzerinde fotoğraf paylaştıklarını açıkladı.

Tamamı Şükran Günü (Thanksgiving) temalı olan açıklamalara sahip olan fotoğraflar, günün bazı anlarında saniyede 200 paylaşıma kadar ulaştı. Açık ara farkla tüm Instagram rekorlarını alt üst ettiği söylenen Şükran Günü paylaşımları, ekibin en yoğun çalıştığı gün olarak da tarihe geçti.

http://static.shiftdelete.net/img/article_new/instagram1351974565.jpg

Her gün ortalama olarak 5 milyon fotoğrafın yüklendiği Instagram’ı geçtiğimiz dönemde satın alan Facebook ise günde ortalama 300 milyon yeni fotoğrafa ev sahipliği yapıyor.

:: Instagram’ı en çok hangi günlerde kullanıyorsunuz?
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Şükran Günü Instagram’a Yaradı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Şükran Günü Instagram’a Yaradı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Şükran Günü Instagram’a Yaradı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "