Surface laptop 3 katlanabilir ekran ile gelebilir


29 Eylül 2019 Pazar 17:00
Surface laptop 3 katlanabilir ekran ile gelebilir

Microsoft Surface laptop 3 , katlanabilir ekran teknolojisi ile karşımıza çıkabilir. Microsoft tarafından 2 Ekim’de gerçekleşecek etkinlikte tanıtılacak Surface serisi cihazların yine büyük sürprizlerle karşımıza çıkması bekleniyor. 

Son gelen bilgilere göre yeni Surface laptop en azından iki ayrı ekranla gelecek. Ancak kulislerde Microsoft’un katlanabilir ekran üzerine çalıştığı da konuşuluyor. 

Surface laptop 3 katlanabilir ekran ile gelir mi?

Surface serisi satış rakamları ile piyasayı domine etmese de, tasarım açısından kullanıcıların merakla beklediği cihazlardan biri. 

Ancak esnek ekran teknolojisi her ne kadar heyecan uyandırsa da akıllı telefon piyasasında bile henüz son tüketiciye sunulabilmiş değil.

Samsung, Huawei, Xiaomi gibi devler bu konuda çalışsa da, katlanma sırasında meydana gelebilecek deformasyon üreticilerin karşısına çıkan en büyük sorunlardan biri.

Aynı zamanda teknolojinin yeni olması da son kullanıcıya çok daha yüksek fiyatlı ürünlerin sunulmasına neden olabilir. Buna karşılık Microsoft daha önce de Surface serisi bilgisayarlarda cesur tasarımsal özelliklerle karşımıza çıkmıştı. 

surface laptop 3, katlanabilir ekran

Bazı tahminlere göre ise Microsoft, katlanabilir  esnek ekran teknolojisini prototip olarak sunabilir. Doğrusu Microsoft Surface serisinde farklı tasarımlar denemeyi sevse de katlanabilir ekran teknolojisinin risklerini göze alamayabilir.  Bu arada Microsoft’un katlanabilir bir cihaz üzerinde uzun süredir çalıştığı biliniyor. Son gelen bilgiler ise bunun Surface laptop 3 olduğu yönünde. 

Her şeye rağmen 2 Ekim tarihinde karşımızda alışıla gelmiş formların dışında bir Surface laptop 3 çıkması olası görünüyor.

Peki siz ne düşünüyorsunuz, Microsoft Surface Laptop 3 ile katlanabilir ekran teknolojisini son tüketiciye sunmayı planlıyor mu? Böyle bir laptop sizce kullanışlı olur mu? Yorumlarınızı bekliyoruz.

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Surface laptop 3 katlanabilir ekran ile gelebilir konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Surface laptop 3 katlanabilir ekran ile gelebilir ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Surface laptop 3 katlanabilir ekran ile gelebilir ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 1+1'i 3 yapan şirket eLogo neler yapıyor? 1+1'i 3 yapan şirket eLogo neler yapıyor?
  2. 2 Netflix'i daha keyifli hale getiren 10 eklenti! Netflix'i daha keyifli hale getiren 10 eklenti!
  3. 3 iPhone 12, 6.000 TL'ye nasıl alınır? iPhone 12, 6.000 TL'ye nasıl alınır?
  4. 4 Girişimciler sahnede! İşte Big Bang 2020 etkinliği Girişimciler sahnede! İşte Big Bang 2020 etkinliği
  5. 5 Hayat kurtaran AFAD deprem çantasını inceledik Hayat kurtaran AFAD deprem çantasını inceledik
  6. 6 Anker PowerPort III Nano adaptör inceleme! Anker PowerPort III Nano adaptör inceleme!
  7. 7 AFAD hangi teknolojileri kullanıyor? (Video) AFAD hangi teknolojileri kullanıyor? (Video)
  8. 8 Xiaomi Mi 10T kutusundan çıkıyor! Xiaomi Mi 10T kutusundan çıkıyor!
  9. 9 SDN ofisindekiler en çok hangi şarkıları dinledi? SDN ofisindekiler en çok hangi şarkıları dinledi?
  10. 10 Redmi Note 9 Pro'ya Open Camera ile meydan okuduk! Redmi Note 9 Pro'ya Open Camera ile meydan okuduk!