Okunma

Microsoft Surface Studio 2 Tanıtıldı!


03 Ekim 2018 Çarşamba 01:04
Microsoft Surface Studio 2 Tanıtıldı!

Profesyonel kullanıma yönelik olarak hazırlanan Studio serisi Surfaceler, yeni Microsoft etkinliğinde tanıtıldı. Karşınızda Surface Studio 2

Surface Studio 2 performansıyla öne çıkıyor

Surface serisinin en pahallı ve en güçlü serisi olan Studio, ikinci sürümüyle işleri bir adım daha ileri taşıyor. iMac rakibi olarak piyasada bulunan Surface Studio, sahip olduğu devasa dokunmatik ekranıyla farklılık yaratıyor.

Önceki nesilden toplamda %35 daha hızlı olduğu belirtilen Surface Studio 2, profesyonel kullanım alanlarına odaklı şekilde donatılmış.

Grafik kartı olarak hangi kartı kullandığı net olarak belirtilmeyen Studio 2, grafik konusunda önceki nesilden %50 daha fazla verimli çalışacak

Hibrit SSD kavramını bu nesilde tamamen ortadan kaldıran Microsoft, artık tüm depolamayı SSD’ye çevirmiş durumda. Studio 2, 2 TB SSD ile kullanıcıların karşısına çıkıyor.

Studio serisinde en dikkat çekici yer olan ekran kısmında ise, hayli geliştirme yapılmış. Önceki nesle göre %38 daha parlak ekran ile gelen Studio 2, aynı zamanda %22 daha yüksek kontrast oranına sahip.

Tüm bu özelliklerin yanında birkaç önemli özellik de yeni nesil Studio cihazlara eklenmiş. Dahili olarak Xbox kontrolcüsü bağlantısı destekleyen Studio 2, bağlantı noktasında ise USB Type-C girişe de sonunda destek vermiş.

Fiyat konusuna değindiğimizde ise, fiyatın ne seviyelerde olacağını az çok tahmin etmişsinizdir. Henüz çıkış tarihi duyurulmamış cihazın, başlangıç modelinde belirlenen fiyat, tam olarak 3,499 dolar.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Microsoft Surface Studio 2 Tanıtıldı!”

  1. Anonim dedi ki:

    efsane came

" Microsoft Surface Studio 2 Tanıtıldı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Microsoft Surface Studio 2 Tanıtıldı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Microsoft Surface Studio 2 Tanıtıldı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "