Okunma

Sürücüleriniz Kontrol Altında


20 Şubat 2009 Cuma 15:24
Sürücüleriniz Kontrol Altında

Ücretsiz bir Windows aracı olan Total Service and Driver Control, görev yöneticinizde yer alan uygulama raporlarından bir adım öteye giderek, çalışan servislerin yanı sıra, bilgisayarınızdaki tüm sürücüleri de tek pencerede görüntülüyor.

Sürücü Detaylarına Dikkat

Gereksiz veya vadesi geçmiş sürücüleri silmenizde büyük kolaylık sağlayan TSDC‘nin bu özelliğinden faydalanmanız için ise hangi sürücünün ne işe yaradığını bilmeniz gerekiyor.

Tek bir işlem dosyası üzerinden çalışıp, kurulum gerektirmeyen TSDC, o sırada çalışan servisleri de durdurmanız için kolaylık sağlıyor.

:: TSDC yazılımını ücretsiz indirin.

:: Yazılımla ilgili sorularınız için foruma buyrun.

Bilgi İçin : TSDC
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Sürücüleriniz Kontrol Altında konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Sürücüleriniz Kontrol Altında ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Sürücüleriniz Kontrol Altında ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "