Okunma

SwiftKey 3 Güncellendi


19 Temmuz 2012 Perşembe 11:00
SwiftKey 3 Güncellendi

Android kullanıcısı olup da SwiftKey adını duymamış olmak neredeyse imkansız. Google Play Store üzerinde en popüler sanal klavye yazılımı olan SwiftKey 3, birkaç ay beta süreci geçirdikten sonra kullanıcılarla buluşmuştu.

Şimdi de yeni Android sürümü 4.1 Jelly Bean ile daha uyumlu olabilmek ve içerdiği bazı hataları gidermek adına bir güncelleme yayımlandı.

Güncellemeyle birlikte de kullanıcı arayüzündeki problemler giderildi. Ayrıca kelimelerin ikinci harflerinin görünmemesi ve kelime tahminleri sırasında pop-up’ların ortaya çıkmaması gibi sorunlar da ortadan kalkmış gibi görünüyor.

Eğer SwiftKey 3’e kullanmadan önce göz atmak istiyorsanız, aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

:: SwiftKey 3 kullanıyor musunuz?
yazarHakan Sülün

Üniversite yıllarında haber yazarak teknoloji basısına adım atan Hakan, bir anda kendini donanım incelemeleri yaparken buldu. Zamanla teknolojinin bağımlısı oldu ve kendini bu yola adamaya karar verdi ancak artık Bodrum'da yaşadığından deniz kenarında güneşlenirken yazabiliyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" SwiftKey 3 Güncellendi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere SwiftKey 3 Güncellendi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda SwiftKey 3 Güncellendi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "