Okunma

Symbian Show 2009 Ekim’de!


01 Temmuz 2009 Çarşamba 12:15
Symbian Show 2009 Ekim’de!

Her yıl düzenli olarak Symbian Vakfı tarafından düzenlenen Symbian etkinliği SEE, bu yıl 27 – 28 Ekim 2009 tarihleri arasında Londra’da gerçekleştirilecek. Önceki yılların aksine daha esnek ve geniş katılımlı olması beklenen etkinlik ile Symbian kullanıcıları ve geliştiricileri bir araya gelecek.

Etkinlikte Symbian’ın önde gelen isimlerinin yanı sıra, uygulama geliştirme şirketlerinden ve cihaz üreticilerinden yöneticiler bir dizi konuşma yapacak ve katılımcılarla görüş alışverişinde bulunacaklar.


Etkinliğin, Symbian’ın yenilenen çehresi gibi özgür olması bekleniyor.

SEE 2009 her ne kadar herkesin katıldığı keyifli bir etkinlik olarak göze çarpsa da, endüstrinin uzmanlarının yer aldığı bir ortam olmasıyla da önemli derecede ciddiyet arz ediyor. Üç farklı salonda 3 farklı konunun işleneceği EEC 2009’da, ana gündem maddeleri; uygulama geliştirme, gelişen mobil işletim sistemleri ve pazarlama stratejileri şeklinde olacak.

Etkinliğin resmi web sayfasına buradan ulaşabilir veya ücretsiz kayıt ekranına buradan erişebilirsiniz.

:: Etkinlik ülkemizde gerçekleştirilecek olsaydı katılmayı düşünür müydünüz?
yazarAhmet Gözütok

Mobil cihazların dünyasında neler olup bittiğini yakından izlemekten öteye geçen Ahmet, en yeni mobil gelişmelerin nabzını adeta bu dünyanın damarlarında dolaşarak tutuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Symbian Show 2009 Ekim’de! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Symbian Show 2009 Ekim’de! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Symbian Show 2009 Ekim’de! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "