Okunma

Tablet için Bisiklet Aksesuarı


03 Ekim 2011 Pazartesi 06:53
Tablet için Bisiklet Aksesuarı

Samsung Galaxy Tab 10.1 için üretilen aksesuar, Koreli 14 Bike Co tarafından piyasaya sürülüyor. Tablet cihazı bisiklete tutturarak sürücünün kolay hareket etmesini sğlayan cihaz, hem dayanıklı hem de sadece 125 gram ağırlığında.

Firma, Samsung Galaxy Tab 10.1 için aksesuar üretirken, tıpkı bisiklet teknolojilerinde olduğu gibi tablet cihazın da hem sağlam hem de hafif bir yapıya sahip olduğunu dikkate alarak üretim gerçekleştirdiklerini belirtiyor.


Cihazın, siyah ve beyaz olmak üzere iki renk seçeneği var.

Kimler İçin?

F1 araçlarının tasarımından ilham aldıklarını belirten Koreli üretici, malzeme olarak fiber karbondan ziyadesiyle faydalanmış. Farklı renk seçenekleri de olan aksesuarın, zamanının büyük bir bölümünü bisiklet üstünde geçiren teknoloji tutkunları için ilginç bir seçenek olacağı muhakkak.

Yalnız bir sorun var. Türkiye‘de bisiklet kullanımı, Avrupa ve Uzak Doğu‘daki kadar yoğun olmadığı için bu yazdıklarımız, sadece güzel bir haber olarak hatırlarda kalacak gibi görünüyor.

:: Bisikletiniz olsa, bu aksesuarı alır mıydınız?
Tıklayın, SDN Forum’da tartışalım.
yazarHakkı Alkan

ShiftDelete.Net'in kurucusu olan ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; kişisel sitesi hakkialkan.com üzerinden de blog güncellemektedir. 
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Tablet için Bisiklet Aksesuarı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Tablet için Bisiklet Aksesuarı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Tablet için Bisiklet Aksesuarı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "