Okunma

Takipçimize 1000 TL’lik karne hediyesi! vLog


17 Ocak 2020 Cuma 20:00
Takipçimize 1000 TL’lik karne hediyesi! vLog

İstanbul Meydan AVM‘deki MediaMarkt mağazasında 16 Ocak Perşembe akşamı takipçilerimizle buluştuk. Bu buluşmaya gelen 1 öğrenci takipçimize 1000 TL’lik karne hediyesi verdik! Buluşmada tüm yaşananlar keyifli vLog’umuzda!

ShiftDelete.Net ekibi olarak okurlarımızla buluşmaya devam ediyoruz. MediaMarkt mağazalarında gerçekleştirmeye devam ettiğimiz okur buluşmalarına yoğun ilgi devam ediyor. Bu sefer buluşmaya gelen takipçilerimiz arasından çekiliş yaptık ve 1 şanslı takipçimize 1.000 TL‘lik karne hediyesi verdik. Peki 1.000 TL’lik hediye nasıl bir hediye?

Hediye 1.000 TL ile neler alınır?

Meydan AVM‘deki MediaMarkt mağazasında düzenlediğimiz okur buluşmasında, öğrenci olan takipçilerimiz arasında bir çekiliş yaptık. Bu çekilişte 1. gelen takipçimize ise 1.000 TL değerinde kendi isteğiyle doldurduğu sepeti hediye ettik. Diğer takipçilerimiz eli boş mu döndü? Tabii ki hayır. Takipçilerimizin merakla beklediği SDN bardaklarından da gelen takipçilerimize hediye ettik.

Şimdi dilerseniz sizi keyifli videomuzla baş başa bırakalım. İyi seyirler…
yazarTolga Cem Küçükyılmaz

ShiftDelete.Net Genel Yayın Yönetmeni ve teknoloji uzmanı Tolga Cem Küçükyılmaz, 10 senedir en yeni teknolojileri ve ürünleri, sizlere aktarmaya devam ediyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Takipçimize 1000 TL’lik karne hediyesi! vLog konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Takipçimize 1000 TL’lik karne hediyesi! vLog ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Takipçimize 1000 TL’lik karne hediyesi! vLog ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "