Okunma

Tasarımcının Gözbebeği Yenilendi


21 Kasım 2008 Cuma 10:23
Tasarımcının Gözbebeği Yenilendi

Tasarımcılar tarafından metin kapasitesini test etme amaçlı kullanılan Lorem yenilenerek Lorem2 oldu. Latince kelimelerden oluşan kısa ve uzun birçok paragraf seçeneği bulunan Lorem2‘de ayrıca uzun ve kısa listelemeler de mevcut. Hazırladığınız web sayfasına ne kadar metin sığdırabileceğinizi öğrenmenin en kolay yolu olan Lorem2, tasarımcıların vazgeçilmezi olmaya devam edecek gibi görünüyor.

:: Lorem ipsum ne demek?

Bilgi İçin : Lorem2
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Tasarımcının Gözbebeği Yenilendi”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    oldukça akıllıca

  2. SDN Okuru dedi ki:

    ben vazgeçtim wikipedia dan birşeyler alıyorum 😀

" Tasarımcının Gözbebeği Yenilendi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Tasarımcının Gözbebeği Yenilendi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Tasarımcının Gözbebeği Yenilendi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "