Tavsiye edilen internet siteleri


18 Kasım 2020 Çarşamba 16:30
Tavsiye edilen internet siteleri

İnternetin hayatımızın merkezine yerleşmesiyle birlikte binlerce internet sitesi de yayın hayatına başladı. Günümüzde mevcut internet sitesi sayısı o kadar fazla ki bazen işimize yarayacak internet sitelerinin varlığından bile haberdar olmuyoruz. Biz de bu yazımızda hayatınızı kolaylaştıracak bazı internet sitelerini sizler için bir araya getirdik. Şimdi sizleri tavsiye edilen internet siteleri makalemiz ile baş başa bırakalım.

Tavsiye edilen internet siteleri

Tavsiye edilen internet siteleri listemizde farklı kategorilerden sitelerin yer aldığını belirtelim.

enucuzoyun.com

enucuzoyun.com, PC oyunlarının Türkiye’deki resmi satıcılarının PC oyun fıyatlarını kıyaslayan bir fiyat karşılaştırma sitesidir. Türkiye’de aynı modelde çalışan bir başka websitesinin olmaması nedeniyle enucuzoyun.com tercih edebileceğiniz internet siteleri arasına girebilir.  enucuzoyun.com, PC oyunlarının Türkiye’deki resmi satıcılarının güncel fiyatlarını, fiyat geçmişlerini, oyunların Türkçe açıklamalarını, multimedya içeriklerini, twitch yayınlarını, minimum sistem gereksinimlerini, kullanıcı yorumlarını, ilginizi çekebilecek diğer oyunları, yeni çıkan PC oyunlarını ve popüler indirimdeki oyunları görebileceğiniz bir PC fiyatları karşılaştırma sitesidir.

Web sitesini buraya tıklayarak ziyaret edebilirsiniz.

 

TohumX Blog

TohumX Blog, blog.tohumx.com adresinde ve @tohumxblog Instagram hesabında çevre, iklim, doğa ve geri dönüşüm konularında güncel içerikler yayınlayan bir blog mühivetinde. Platformda yer alan Soru & Cevap kısmında da çok sorulan sorulara yanıt bulmanız mümkün.

Web sitesini buraya tıklayarak ziyaret edebilirsiniz.

 

Spikegen

Spikegen, Türkiye’nin farklı şehirlerinden bilim tutkunu öğrencilerin oluşturduğu bir yayın. Kar amacı gütmeyen bilim dergisi Spikegen, web sayfası üzerinden de rahatça erişilip okunabiliyor. Siz teknoloji tutkunlarının bu genç ekibin bilim içeriklerine de ilgi duyabileceğinizi düşünüyoruz.

Web sitesini buraya tıklayarak ziyaret edebilirsiniz.

eskidefterler.com

Toplumun bir hafıza defteri haline gelen sözlükler günümüzde de milyonlarca kişi tarafından kullanılıyor. eskidefterler.com ise bu ”hafıza defteri” kimliğinin karşılığını tam olarak verebiliyor. Eskiye dair unutulan ne varsa tekrar gündeme getirilen eskidefterler.com’da yüzlerce başlık arasında keyifle gezmek mümkün.

Web sitesini burayı tıklayarak ziyaret edebilirsiniz.

teamcymurghs.com

Türkiye’nin ilk bağımsız ve tamamen online FRC takımı Cymurghs, robotik ekosistemini buluşturuyor. Birlikte her sene geliştirdikleri yeni robotların yanı sıra; düzenlediği eğitim, konferans ve outreach projeleri ile dezavantajlı bölgelerdeki teknoloji erişilebilirliğini arttırırken liseli yaşlarda pazarlama ve liderlik deneyimi kazandırarak gençlerin gelişimine öncülük ediyor. Robotik alanında kendini geliştirmek isteyen herkes aşağıdaki linke ulaşabilir.

Web sitesini burayı tıklayarak ziyaret edebilirsiniz.

11sight.com

Halihazırda 1 milyon olan sağlık turistini 4 yıl içinde iki katına çıkarmayı hedefleyen sağlık turizmi açısından Görüntülü Etkileşim Platformu 11Sight, bu alanda büyük bir imkan yaratıyor. 11Sight, herhangi bir platform veya herhangi bir uygulama üzerinden istenilen kişiyle anında görüntülü bağlantı kurulmasını sağlayarak sağlık kuruluşlarına yeni fırsatlar yaratıyor.

Web sitesini burayı tıklayarak ziyaret edebilirsiniz.

careerspace.net

Careerspace.net bir kariyer gelişim sitesi olarak karşımıza çıkıyor. Kullanıcıların kendi ilgi alanını içeren konulardan haberdar olmasını sağlayan internet sitesi  ile birlikte ülkenizde bulunan konferanslar, fuarlar, sergiler ve buna benzer daha birçok etkinliklere kolay bir şekilde ulaşmak mümkün.

Web sitesini burayı tıklayarak ziyaret edebilirsiniz.

storieswatch.com

Sosyal medya da hayatımızın önemli bir parçası. Özellikle Instagram, Facebook ve Twitter gibi uygulamalar neredeyse günümüzün yarısını domine ediyor. Instagram‘da gezerken, hikayeleri gizli bir şekilde izlemenizi sağlayan storieswatch.com, aynı zamanda bu hikayeleri indirmeyi de sağlıyor. Herhangi bir yazılım gerektirmeyen uygulamayı, yalnızca web tarayıcısı ile kullanmak mümkün.

Web sitesini burayı tıklayarak ziyaret edebilirsiniz.

cozumistanbul.org

Odağına çözüm gazeteciliğini koyarak yayın hayatına başlayan web sitesi, İstanbul çapında yerel habercilik yapıyor. İstanbul’da yaşanan yerel sorunları mercek altına alan cozumistanbul.org, şehirde yaşanan sıkıntıları yetkililere ulaştırarak çözüme kavuşmasını sağlamayı amaçlıyor.

Web sitesini burayı tıklayarak ziyaret edebilirsiniz.

gossipdergi.com

3 ayda bir yayınlanan ücretsiz dergi Gossip Dergi‘de gündem haberleri (marka, patent, faydalı model, tasarım, coğrafi işaret, alan adı vb.) uzman görüşleri, makaleler, marka ve patent hikayeleri, mucit hikayeleri, startup alanındaki gelişmeler, yaratıcı tasarımlar, ödüllü bulmacalar ve özel röportajlar yer alıyor.

Web sitesini burayı tıklayarak ziyaret edebilirsiniz.
yazarHazal Orta

2012 yılında editörlük kariyerine başlayan yazarın yolu yakın zamanda ShiftDelete.Net ile kesişti. Teknoloji gündemini yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan teknolojik gelişmeleri okurlara aktarıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
5 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar
Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
1 yıl önce

bir şey anlamadım

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
1 yıl önce

+99

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
1 yıl önce

Bu ne ya

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
1 yıl önce

***** oneriyorum, en iyi OBD ariza kodu sorgulama sitesi turkce

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
1 yıl önce

Bende de bir site var ama fena bişey onu da koysaydınız iyi olurdu.

" Tavsiye edilen internet siteleri konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Tavsiye edilen internet siteleri ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Tavsiye edilen internet siteleri ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Logitech M190 mouse inceleme Logitech M190 mouse inceleme
  2. 2 AirPods Pro rakibi Jabra Elite 85T incelemesi AirPods Pro rakibi Jabra Elite 85T incelemesi
  3. 3 M1 işlemcili Mac mini kutusundan çıkıyor M1 işlemcili Mac mini kutusundan çıkıyor
  4. 4 Türkiye'de ilk! Galaxy S21 Ultra kutu açılımı Türkiye'de ilk! Galaxy S21 Ultra kutu açılımı
  5. 5 QCY T5 Bluetooth kulaklık incelemesi QCY T5 Bluetooth kulaklık incelemesi
  6. 6 Uygun fiyatlı realme Watch S kutusundan çıkıyor! Uygun fiyatlı realme Watch S kutusundan çıkıyor!
  7. 7 Tuzla Teknoloji Müzesi'nde tarihe tanıklık ettik Tuzla Teknoloji Müzesi'nde tarihe tanıklık ettik
  8. 8 SDN ofisi parayı ne yapıyor? SDN ofisi parayı ne yapıyor?
  9. 9 Dünyanın en büyük AirPods'u kutusundan çıkıyor! Dünyanın en büyük AirPods'u kutusundan çıkıyor!
  10. 10 Facebook hem kabul etti hem 'tehdit' etti Facebook hem kabul etti hem 'tehdit' etti