Okunma

Team Couple Drive L601 İnceleme


09 Temmuz 2009 Perşembe 14:08
Team Couple Drive L601 İnceleme

Sevgiliniz ya da eşiniz varsa, romantik biriyseniz ve aynı zamanda teknoloji meraklısıysanız sizlere çok uygun bir USB bellek seti var. Team Group’un “Boy Meets Girl” adı altında piyasaya çıkardığı Couple Drive L601 bellek seti, eşi ya da sevgilisiyle olan bağlarını teknoloji dünyasına da taşımak isteyenler için gayet uygun.

İki adet 4 GB kapasiteli USB flash bellekten oluşan setin dış tasarımı tam sevgililere göre. Setin kırmızı renkli üyesi kız şeklinde tasarlanmışken, mavi olan da tahmin edebileceğiniz gibi erkek biçimine sahip. Bellekleri kullanabilmek için dış kısımdaki kaplamayı çıkarmanız gerekiyor. Bunları çıkardığınızda görünümün bozulmasından korkmanıza gerek yok çünkü, ürünlerin üzerinde bulunan zincir sayesinde dış kısım bir anahtarlık gibi üzerinde kalıyor.

Boyutlar ve performans

Windows ME/2000/XP/Vista, MAC OS ve Linux işletim sistemleri ile uyumlu olan ürünün üreticisi Team Group saklanan verilerin 10 yıl boyunca bozulmadan kalacağını belirtiyor. Sete dahil olan belleklerin erkek olanın boyutları, kız olandan biraz daha küçük. Aradaki etek farkından dolayı kızın boyutları 60 x 30 x 9 mm’yken erkek olanın boyutları ise 60 x 26 x 9 mm. İkisinin de ağırlığı 10 gr.

 

 

Ürünün sitesinde bulunan teknik özelliklerinde okuma hızı 10-15 MB/sn yazsa da, SiSoft Sandra ile yaptığımz testlerde 17,07 MB/sn‘lik bir performans ele etmeyi başardık. Ayrıca cihazların yazma hızı da firmanın iddia ettiği şekilde 3-8 MB/sn arasında bir değer olan 4,27 MB/sn çıktı.

Teknik özellikler

Team Group Boy Meets Girl Couple Drive L601

USB Bellek

Kapasite: 2 x 4 GB
Renk: Mavi-Beyaz/Kırmızı-Beyaz
Arayüz: USB 2.0
Boyutlar: 60 x 26 x 9mm (Erkek) / 60 x 30 x 9mm (Kız)
Ağırlık: 10 gr
İşletim sistemi: Windows ME/2000/XP/Vista – Linux 2.4- Mac

Bilgi için: Akortek
Web: http://www.akortek.com
Fiyat: 32 USD + KDV

:: Sevgilinize ya da eşinize bu USB bellekleri hediye olarak alır mıydınız?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Team Couple Drive L601 İnceleme konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Team Couple Drive L601 İnceleme ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Team Couple Drive L601 İnceleme ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "