TeamGram ile daha çok müşteri daha çok kazanç


26 Temmuz 2018 Perşembe 13:53
TeamGram ile daha çok müşteri daha çok kazanç

TeamGram, küçük ve orta boy işletmeniz için güvenli, uygun fiyatlı, kolay kullanılan bir Satış Yönetimi ve CRM programıdır. Müşterinizle kurduğunuz ilk temastan satışın gerçekleşmesine kadar geçen her aşamada bir ekip arkadaşınız gibi çalışır. Yapılacak işleri size hatırlatır, siz de işinizin detaylarını ve satışlarınızı, ister webden ister mobil uygulamadan, kısacası her an her yerden yönetirsiniz.

Daha fazla satış için daha fazla müşteri adayı gerekir

TeamGram farklı kaynaklardan müşteri adayları elde etmenizi sağlar. İster online reklamlar, ister web sitenizdeki formlar, ister fuarlarda topladığınız kartvizitler olsun… İstediğiniz kadar kaynak ekleyin ve müşteri ilişkilerinizi TeamGram’da yönetmeye başlayın.

Müşteri adaylarınızı kaydettiniz. Peki ekibiniz yapılması gerekenleri nasıl takip ediyor?

Günlük koşuşturma içinde bazı önemli işleri atlama, bir teslim tarihini kaçırma riski vardır. Yapılacak işleri sistemli bir şekilde takip ederek bu riski en aza indirin.

TeamGram’da ekip arkadaşlarınız için görevler, kontrol listeleri oluşturun. Böylece her zaman bir sonraki adımınızı planlarsınız. Müşterilerinize verdiğiniz sözleri tutmak ve hiçbir işi atlamamak için sistemin hatırlatıcı özelliklerini kullanın. Hem cep telefonunuzdan hem de tarayıcınızdan uyarı mesajları alın. Her şey zamanında yetişsin.

Ekip olarak çalışın. Müşteri bilgisinin hakimi olun

Ekip arkadaşlarınız her müşteri temasında bir çok bilgi elde eder. Bu bilgilerden tüm ekibin faydalanması için notlar paylaşın. Notlarınızı müşteriler, teklifler, satışlarla ilişkilendirin, ekip arkadaşlarınız için notlarla ilgili görevler oluşturun. TeamGram’ın yetkilendirme özellikleri sayesinde bilgileri sadece yetkilendirdiğiniz ekip arkadaşlarınız görebilir. Şirketinize özel haberleşme alanında paylaşılan tüm notlar,ve yorumlar sayesinde birlikte çalışmanın gücünden yararlanın.

TeamGram ile satış sürecinizi yakın takibe alın

Bir satış gerçekleşene kadar tüm süreci takip etmek önemlidir. Satışlarınızı sisteme kaydedin ve satış sürecinizdeki tüm müşteri görüşmelerine, notlara, tekliflere, dosyalara tek bir yerden ulaşın. Excel dosyaları ve epostalar arasında kaybolan bilgiler yüzünden bir satış fırsatını kaçırmayın.

Şahane teklifler oluşturun

teamgram

TeamGram’ın teklif şablonları hızlı ve hatasız teklifler hazırlamanızı sağlar. Mükemmel görünümlü tekliflerinizi TeamGram’da hazırladıktan sonra tek bir tuşla müşterinize gönderir, müşteriniz teklifi okuduğunda haberdar olursunuz. Teklif revizyonlarına tüm geçmişiyle beraber her zaman erişebilirsiniz.

Büyük resmi görün, detaylara hakim olun

Satışları ve müşterilerinizle yaptığınız tüm iletişimleri tek bir yerden yönetin. Hangi müşteride ne aşamada olduğunuzu görün. “Bu ay ne kadar satış yaparım?”, “Önümüzdeki 2 ayın satış tahmini ne olur?” gibi sorularınızın cevaplarını TeamGram’ın raporlama araçları ve Dashboard’ları sayesinde hızlıca elde edin.

Daha fazla müşteri elde etmek, ekip olarak müşteri ilişkilerinizi yönetirken daha iyi organize olmak ve daha fazla satış gerçekleştirmek için CRM çözümümüzü kullanın. 14 günlük ücretsiz deneme hesabı oluşturmak için tıklayın.
yazarKaan Arlı

İngilizce öğretmenliği mezunu olan Kaan Arlı, 2009 yılından bu yana bilişim sektöründe. Akıllı telefonlar, oyun konsolları, fotoğraf makineleri ve futbol, vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar

" TeamGram ile daha çok müşteri daha çok kazanç konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere TeamGram ile daha çok müşteri daha çok kazanç ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda TeamGram ile daha çok müşteri daha çok kazanç ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 ABD yasağına Xiaomi'den ilk açıklama! ABD yasağına Xiaomi'den ilk açıklama!
  2. 2 Ofisi dumana boğduk, Mia Air ile kurtulduk! Ofisi dumana boğduk, Mia Air ile kurtulduk!
  3. 3 Galaxy S21 Ultra inceleme: Dünya ile aynı anda Galaxy S21 Ultra inceleme: Dünya ile aynı anda
  4. 4 MSI Stealth 15M oyun dizüstü bilgisayarını inceledik! MSI Stealth 15M oyun dizüstü bilgisayarını inceledik!
  5. 5 Mehmet Demirkol ile Samsung TV sohbeti! Mehmet Demirkol ile Samsung TV sohbeti!
  6. 6 HP ZBook Create G7 incelemesi HP ZBook Create G7 incelemesi
  7. 7 BİM'den 219 TL'ye oyuncu faresi! SteelSeries Rival 3 BİM'den 219 TL'ye oyuncu faresi! SteelSeries Rival 3
  8. 8 Instagram da WhatsApp gibi 'hain' çıktı (Video) Instagram da WhatsApp gibi 'hain' çıktı (Video)
  9. 9 3 boyutlu yazıcıyla Xbox kolundan uçak simülatörü yaptık 3 boyutlu yazıcıyla Xbox kolundan uçak simülatörü yaptık
  10. 10 Hangi uygulama ne kadar verimizi alıyor? (Video) Hangi uygulama ne kadar verimizi alıyor? (Video)