Okunma

TeamViewer Türkçe Biliyor


01 Temmuz 2009 Çarşamba 04:12
TeamViewer Türkçe Biliyor

Giderek küreselleşen bir ortamda, dünyanın dört bir yanındaki insanlara bağlanabilme imkanı gittikçe önem kazanıyor. Uluslararası müşterileri destekleyen işletme danışmanlarından tutun kendi bilgisayarlarına bağlanan ev kullanıcılarına kadar birçok kesim, bilgisayarlara erişme gereğini duyuyor.

Çoklu dil desteğine sahip olan ve internet üzerinden iletişim ve paylaşım özelliklerini sunan yazılımlar bu yüzden büyük bir önem kazanıyor. Örneğin Teamviewer gibi. Birçok dilin yanı sıra Türkçe desteği de sunan Teamviewer, kullanıcılarına verdiği önemi yeniden kanıtlıyor. Hem iş dünyasındaki kullanıcılar hem de ev kullanıcıları için tasarlanmış olan bu yazılım, hızlı ve kolay erişim, uzaktan bakım, sunum ve dosya aktarma seçenekleri ile birlikte, 14 dil desteklemesi sayesinde bilgi paylaşımı ve ekip çalışmalarını kolaylaştırıyor.

 

Özel kullanımlar için ücretsiz olan TeamViewer, şirketler için uygun fiyatlı lisanslama seçenekleri sunuyor.

 

TeamViewer, Türkçe’ nin de dahil olduğu toplam 14 dilde mevcut. Bu yazılım black – white list ve 256 bitlik AES şifrelemesinin de dahil olmak üzere en yüksek güvenlik standartlarına uyması ile ilgi çekiyor. TeamViewer ayrıca bilgisayarın güvenliğini etkilemeden, güvenlik duvarlarla problemsiz bir şekilde calışmakta.

 

Bilgi için: www.teamviewer.com

 

:: Siz hangi erişim yazılımını kullanıyorsunuz ?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “TeamViewer Türkçe Biliyor”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Linux’u da desteklese bunun üzerine program kalmaz.

  2. SDN Okuru dedi ki:

    gecende deneme fırsatım olmustu

" TeamViewer Türkçe Biliyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere TeamViewer Türkçe Biliyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda TeamViewer Türkçe Biliyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "