Okunma

Tek Silahınız Çekim Kuvveti!


04 Ocak 2009 Pazar 13:08
Tek Silahınız Çekim Kuvveti!

Rayhound adlı bu minik fakat eğlenceli oyunda, en büyük(ve tek) silahınız çekim kuvveti. Uzay geminizle oluşturacağınız gravitasyon alanında(SDN bilim kurguya el attı) size saldıran kötü kalpli ışın toplarının(!) atışlarını farklı yönlere dağıtarak her bölümde belirli sayıda düşmanı etkisiz hale getirmeniz gerekiyor.

Nasıl Oynayacaksınız?

Farenin sol tuşuna basarak çekim alanını aktif hale getirebilir ve maviye dönen atışları geminizle birlikte hareket ettirip, uygun gördüğünüz anda serbest bırakabilirsiniz.

Alışması birkaç dakika bile sürmeyen oyun, özellikle birkaç bölüm sonra ışınlar sıklaşınca tam bir görsel şölen haline geliyor. Siz de çekim yasaları uyarınca bu düşmanları harcadığınızda, evde fizik profesörü edasıyla gezebiliyorsunuz. 566 KB boyutundaki oyunu indirmek için buraya tıklayın.

:: Oyunla ilgili görüşlerinizi forumda paylaşın.
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Tek Silahınız Çekim Kuvveti! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Tek Silahınız Çekim Kuvveti! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Tek Silahınız Çekim Kuvveti! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "