Okunma

Tek Tıkla Yorum Onaylayın


14 Kasım 2008 Cuma 07:29
Tek Tıkla Yorum Onaylayın

Sık sık yorum alan bir WordPress blog sayfası sahibiyseniz, her defasında yönetim paneline giriş yapıp yorumları yönetmek can sıkıcı bir hal alabilir. Bunun yerine Moderator plugin’ini blog’unuza ekleyip, Adobe Air ile hazırlanan masaüstü uygulamasnı da bilgisayarınıza kurduktan sonra, kolay kullanımlı bir WordPress yorum onaylama penceresine sahip olabilirsiniz. Buradan yorumları onaylayabilir, silebilir veya spam olarak belirleyebilirsiniz.

Ufak bir tavsiye; Moderator eklentisini kurmadan önce, performans sorunu yaşamamak için o sırada onay bekleyen fazla yorum olmamasına dikkat edin.

:: Moderator eklentisini indirmek için tıklayın.

:: WordPress blog sistemini kullanıyor musunuz?

Bilgi İçin : Daniel Dura
Yazan : Erhan Kahraman
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Tek Tıkla Yorum Onaylayın konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Tek Tıkla Yorum Onaylayın ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Tek Tıkla Yorum Onaylayın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "