Okunma

Tekerleğin Mucidi Genius’un Hedefleri


20 Nisan 2009 Pazartesi 14:27
Tekerleğin Mucidi Genius’un Hedefleri

Farelerde kullanılan tekerleği 1995 yılınca icat eden Genius, ürün gamını genişletmeye ve ülkemizde bilinirliğini artırmaya devam ediyor. Özellikle de oyun aksesuarlarıyla klavye ve fare konusunda ürünler sunan genius, ayrıca ses sistemlerinde de oldukça iddialı. Genius‘un dünyadaki ve ülkemizdeki durumunu ve yeni ürünleri Türkiye Ülke Müdürü Xhoana Drishti‘ye sorduk.

İzleyin

:: Bilgisayarınızın çevresinde kaç Genius ürünü var?
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Tekerleğin Mucidi Genius’un Hedefleri konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Tekerleğin Mucidi Genius’un Hedefleri ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Tekerleğin Mucidi Genius’un Hedefleri ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "