Selçuk Bayraktar açıkladı: Cezeri ne zaman uçacak?


03 Şubat 2021 Çarşamba 20:27
ABONE OL
Selçuk Bayraktar açıkladı: Cezeri ne zaman uçacak?

Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı ve T.C Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı yürütücülüğünde, aralarında Türkiye’nin önde gelen teknoloji şirketleri, kamu, medya kuruluşları ve üniversitelerinin de olduğu 67 paydaş kurumla birlikte TEKNOFEST 2021, 21-26 Eylül’de İstanbul’da düzenlenecek.

Selçuk Bayraktar açıkladı: Cezeri ne zaman uçacak?

T3 Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı ve TEKNOFEST Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar, yaptığı konuşmada bu yolculuğun artık dünya çapında büyük bir organizasyona dönüştüğünü belirterek, “Tüm ekibimizle geleceğimizi emanet edeceğimiz gençlerimiz adına çok mutlu olduğumuzu ifade etmek isterim. Neredeyse 1 yıla yaklaşan salgın sürecini hep beraber yaşadık ve yaşamaya devam ediyoruz. Salgın sürecinde en çok ihtiyaç duyduğumuz hasletlerin iyilik, vicdan ve insanlık olduğunu bizzat yaşayarak tecrübe ettik. İnsanlığın son bir yılda kabuğuna çekilerek yaşadığı yalnızlık duygusu adeta iç dünyamızı sorguladığımız, vicdanımızı tarttığımız bir teraziye dönüştü. Salgının başlangıcında tüm dünyada ihtiyaç duyulan solunum cihazları için ülkeler birbirlerine siparişleri dahi engellediler. Hatta en basit, sarf malzemeleri bile birbirleriyle paylaşmadılar. Ülkemiz mühendislerinin ise hem kendi topraklarına hem de tüm insanlık adına nefes olabilmek için gecesini gündüzüne kattı ve çalıştı. ” diye konuştu.

Teknofest’e başvurmak ve daha fazla bilgi almak için: https://bit.ly/36GsAzL

Teknofest, 21-26 Eylül 2021 tarihlerinde “Teknofest’in Evi” olarak görülen Atatürk Havalimanı’nda gerçekleşeceği belirtildi. Küresel adalet ve merhamet değerlerimizi örnek bir tavırla tüm dünyaya göstermiş olduk. Değerli misafirlerimiz, bizler her zaman asıl kıymetin insan olduğuna inandık. Milli Teknoloji Hamlesi’ni bu noktadan, hatta bu yüzyıldan alıp, ileriye, geleceğe taşıyacak en önemli unsur, nitelikli ve yetişmiş insan kaynağımız olacaktır. Ülkemizin birçok alanda tam bağımsızlığa Milli Teknoloji Hamlesi vizyonu ile sahip olacağına inanıyoruz.

Teknofest iki yıl önce 2019’da yine burada 1.720.000 ziyaretçi ile rekor kırdı. Genel olarak bizi en çok sevindiren gelişme ise Teknoloji yarışmalarına gelen başvuruların her yıl katlanarak artması oldu. Teknofest 2021’de salgının izin verdiği ölçüde; havacılık ve akrobasi gösterileri, sürpriz yarışmalar, sergiler, eğitimler ve yatırımcılarla girişimcilerin buluşacağı uluslararası girişim zirvesi gibi zengin aktiviteler düzenlemeyi hedefliyoruz. Bayraktar konuşmasını “Teknofest ekibi olarak 7’den 77’ye tüm milletimizi 21-26 Eylül 2021 tarihlerinde heyecanımıza ortak olmak için Atatürk Havalimanı’na bekliyoruz.” diyerek tamamladı.
yazarYiğit Can Polat

1999 yılından bu zamana kadar en büyük tutkum olan teknolojiyi, ilk masaüstü bilgisayarımı kutusundan çıkarırken yaşadığım ilk günkü heyecanımla beraber ShiftDelete.Net ailesi içinde sizlere ulaştırmaya çalışıyorum.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
4 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar
Sİnan
Sİnan
23 gün önce

Bu fuara bir türlü gidemedim, uzak kalıyor… Bu sefer umarım katılabilirim…

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
23 gün önce

Yerli bir drone markasi ile son kullaniciya ulasmak istiyorlar mi?

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
21 gün önce

neden olmasın varsa projeniz müracaat ediniz derim.
yine de tercih sizin.

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
23 gün önce

Bu Adam la aynı devirde yaşamak ne kadar degerli insanlar bir bilse delirirlerdi..

Resmen tek başına çıktığı yolda yanına katılan koca yürekli insanlarla Ülkemize ÇAĞ atlattı…

Allah cc sizi utandırmasın…

" Selçuk Bayraktar açıkladı: Cezeri ne zaman uçacak? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Selçuk Bayraktar açıkladı: Cezeri ne zaman uçacak? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Selçuk Bayraktar açıkladı: Cezeri ne zaman uçacak? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Nalet Bebe ile Honda E'de PlayStation 5 oynadık! Nalet Bebe ile Honda E'de PlayStation 5 oynadık!
  2. 2 iPhone 12 mini UKT! - 2 ayda neler yaşadık? iPhone 12 mini UKT! - 2 ayda neler yaşadık?
  3. 3 Xiaomi Hutt akıllı cam temizleme robotu inceleme! Xiaomi Hutt akıllı cam temizleme robotu inceleme!
  4. 4 İşte yeni efsane: Xiaomi Redmi K40! İşte yeni efsane: Xiaomi Redmi K40!
  5. 5 Ortalığı karıştıran Erzurum oyununu oynadık Ortalığı karıştıran Erzurum oyununu oynadık
  6. 6 4 telefonun bataryası karşı karşıya! Birinci kim? 4 telefonun bataryası karşı karşıya! Birinci kim?
  7. 7 Redmi Note 9 Pro vs POCO X3 NFC karşılaştırma Redmi Note 9 Pro vs POCO X3 NFC karşılaştırma
  8. 8 Xiaomi Mibro Air akıllı saat kutusundan çıkıyor! Xiaomi Mibro Air akıllı saat kutusundan çıkıyor!
  9. 9 Sıfır Bir filmini projeksiyonda izledik! Sıfır Bir filmini projeksiyonda izledik!
  10. 10 Ne olacak bu ekran kartlarının hali? Ne olacak bu ekran kartlarının hali?