Okunma

Teknolojiye Kimler Yetişemiyor?


10 Ağustos 2009 Pazartesi 18:48
Teknolojiye Kimler Yetişemiyor?

Dünya genelindeki pazarlama yöneticilerini temsil eden CMO Council‘in “Müşteri Bilinirliğini Artırmak İçin Servis Yatırımı” başlıklı son denetlemesi, sosyal ağlardan mobil mesajlaşmalara, etkileşimli medya kanallarından online topluluklara kadar birçok etkenin iletişim pazarını kökten değiştirdiğini ve müşteri deneyimini yeniden tanımladığını gösteriyor.

Bu piyasada bulunanlarla bizzat yapılan araştırmalara göre, müşteri kayıplarının en büyük nedenlerinden biri beklenti ve ihtiyaçlara karşılık verilememesi. Ürün veya servis kullanışlılığı ve karmaşıklığı da yeni teknolojilere geçişte kilit rol oynarken, fatura hataları da müşteri kaybına neden olabiliyor.

:: Raporun özetini buradaki formu doldurup edinebilirsiniz.

 

:: Sizce telekomünikasyon firmaların ne yapması gerekiyor?

Bilgi İçin : CMO Council
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Teknolojiye Kimler Yetişemiyor? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Teknolojiye Kimler Yetişemiyor? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Teknolojiye Kimler Yetişemiyor? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "