Okunma

Kişisel Sağlık Takibi Başlıyor


01 Aralık 2010 Çarşamba 13:58
Kişisel Sağlık Takibi Başlıyor

Dünyada yaygın bir biçimde kullanılmakta olan Kişisel Sağlık Takibi uygulaması Türkiye’de de başlıyor. Tekimed tarafından geliştirilen ve Intel işbirliğiyle hazırlanan mymediks sistemi,bugün yapılan toplantıyla piyasaya sürüldü.

Sistem Nasıl Çalışıyor?

Firmanın geliştirdiği mymediks Sistemi, kişisel sağlık kayıtlarının oluşturulmasını sağlıyor. Ayrıca oluşturulan veriler sistemde saklanıyor ve online olarak palyaşılabiliyor. 

Programın USB Flash belleklerde kullanılmak üzere hazırlanmış bir versiyonu da bulunuyor. Sisteme sahip kullanıcıları, kişisel sağlık kayıtlarını kendileri oluşturabilecek.

Sağlık kayıtlarını izlemek ve güncellemek ise kullanıcının kontrolü doğrultusunda mümkün oluyor.

:: Bu sistemden faydalanmak ister miydiniz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Kişisel Sağlık Takibi Başlıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Kişisel Sağlık Takibi Başlıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Kişisel Sağlık Takibi Başlıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "