Okunma

TeknoSA Bingöl’de


17 Haziran 2014 Salı 07:22
TeknoSA Bingöl’de

Türkiye’de genelinde 304 mağzası ile tüketicilerin teknoloji ihtiyaçlarını karşılayan TeknoSA, Bingöl’de faaliyete geçirdiği Bingöl Cadde mağzası ile ilin tek teknoloji mağazası oldu. Hizmet ağına Bingöl cadde mağazasını da ekleyen TeknoSA Doğu ve Güneydoğu’da Ağrı, Bitlis, Kilis, Iğdır, Kars, Gümüşhane ve Tunceli’nin yer aldığı toplam 8 ilde tek teknoloji mağazası olarak hizmet veriyor.

Doğu Anadolu Bölgesi ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi’ndeki 23 ilin 20’sinde hizmet vermeye devam eden TeknoSA yöneticileri bu bölgede olan yatırımlarına kalan 3 ili de dahil edeceklerini bildirdi. TeknoSA aynı hafta içinde İstanbul Zeytinburnu 58. Bulvar ve Aydın Kuşadası mağazası ile birlikte 3 mağazayı da tüketicilerinin hizmetine sundu. 

:: Teknoji mağazaları içerisinde en çok tercih ettiğiniz mağaza hangisi?

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “TeknoSA Bingöl’de”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Çalışan elemanın bilgi yetersizliği yüzden 5 dak bir iş eğer eziyete dönüşüp 1 saatten fazla ayakta bekleterek yapılıyorsa hic yapılmasın is yeri kapansin bu şikayetimi gerekli yerlere bildiricem

  2. SDN Okuru dedi ki:

    hayırlı olsun ama biraz geç açıldı

" TeknoSA Bingöl’de konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere TeknoSA Bingöl’de ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda TeknoSA Bingöl’de ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "