Okunma

Telefonunuzu Piyanoya Çevirin


03 Şubat 2009 Salı 10:17
Telefonunuzu Piyanoya Çevirin

Ülkemizde piyanodan ziyade ‘org’ adına daha aşina olduğumuz muhteşem müzik enstrümanı cebe bir kere daha girdi. Bir kere daha diyoruz çünkü daha önce benzer bir uygulama iPhone için geliştirilmişti. Şimdi ise Windows Mobile işletim sistemine ve dokunmatik bir ekrana sahip olan her cihaz potansiyel piyano adayı.


Sadece Omnia’ya özel bir uygulama değil

QVGA, WQVGA ve WVGA ekranlarda da çalışan Omniano adlı uygulama, adından da anlaşılacağı üzere hususiyetle Samsung Omnia için geliştirilmiş. Ama sadece Omnia’da değil çok geniş bir WinMo cihazları yelpazesinde çalışabiliyor.


Ama Omnia’da daha güzel duruyor (!)

4 oktav desteğe sahip uygulama tam ekranda titreşim özelliğini de kullanarak çalışıyor. Uygulamayı telefonunuza kurmak için bu sayfadaki dosyalardan faydalanabilir veya .net framework kurulu ise bu CAB dosyasını indirerek müzik keyfine start verebilirsiniz.

:: Akıllı telefonları varsayılan ayarlarda kullananlar hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın.
yazarCem Sünbül

TV'de çeşitli kanal/programlarda sunuculuk yapan Cem, SDNtv'nin de ilk sunucusudur. Daha çok tüketici elektroniği, mobil ve kurumsal teknolojilere dair haberlere ağırlık veren Cem, uzun yıllardır görsel ve basılı teknoloji medyasında yer alan bir isim.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Telefonunuzu Piyanoya Çevirin konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Telefonunuzu Piyanoya Çevirin ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Telefonunuzu Piyanoya Çevirin ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "