Okunma

Terfi Eden Kazanıyor


12 Ağustos 2009 Çarşamba 05:07
Terfi Eden Kazanıyor

Epson, profesyonel baskı alımlarında fotoğraf sanatçıları, reklamcılar, matbaacılar, mimarlar tarafından kullanılan prografik (geniş formatlı yazıcılar) kategorisinde başlattığı Değiştirme Kampanyası 30 Ağustos 2009’a kadar devam ediyor. Epson, bu kampanya kapsamında markası ve modeli ne olursa olsun geniş formatlı yazıcısını getiren herkese, son teknoloji grafik yazıcı alma fırsatı sunuyor.

 

Epson, geniş formatlı yazıcı kategorisinde başlattığı Değiştirme Kampanyası ile model ve marka ayrımı yapmaksızın 600 Euro ile 3000 Euro arasında değişen tutarlara eski yazıcıları geri alarak, son teknoloji yeni grafik yazıcı alma fırsatı sunuyor.

 

Epson‘ın Stylus Pro 7880, 7900, 9880, 9900, 11880 ve GS6000 ürünlerinde geçerli olacak bu değişim kampanyasında, 600 eurodan 3000 euroya kadar değiştirme indirimi sağlanacak. Kampanyaya katılmak isteyenlerin yapması gereken tek şey; Epson’ın yetkili bayiini arayarak “cihazımı değiştirmek istiyorum” demesi yeterli. A1 ve üstü, A2 ve üstü ile B0 ve üstü ürünler için geçerli olan bu değiştirme sürecinde kullanıcı, her türlü formal işlem bayii kanadında çözüldüğü için, lojistik olarak hiçbir sıkıntı da yaşamıyor.

:: Şirketiniz hangi marka geniş format yazıcıya sahip?

 
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Terfi Eden Kazanıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Terfi Eden Kazanıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Terfi Eden Kazanıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "