Okunma

Tesla Model S için tasarım değişikliği


16 Haziran 2019 Pazar 13:02
Tesla Model S için tasarım değişikliği

Tesla Model S‘in geçtiğimiz aylarda Şanghay‘da bir otoparkta patlamasıyla birlikte, Model S‘e olan talep oldukça düştü. Bugün çıkan sızıntılara göre, Tesla Model S‘in yeni tasarımı olabileceği düşünülen gizemli bir araç bulundu.

Tesla Model S için yeni tasarım gelebilir!

Tesla Model S 2012’de tanıtıldığından bu yana çok değişken bir tasarım çizgisine sahip olmadı. En büyük dış değişiklik, 2016‘da araçtaki sahte ızgaraların ortadan kaldırılmasıydı. Ancak Tesla Model S için yeni bir tasarım gelebilir.

Şirketin Fremont genel merkezindeki test sürücüsü, yenilenen bir Model S tasarımı olabileceğinden şüphelendiği gizemli test aracını basına bildirdi. Otomobilin kaplanması detayları ortaya çıkaramazken, sürücü diğer Tesla otomobillerinde bulunmayan yeni arka farların yanı sıra tüm farların genel olarak büyütüldüğünü belirtti.

Tesla Model S için yeni tasarım gelebilir! - ShiftDelete.Net (1)

Sürücü, “Ayrıca Model Y’den çok uzak bir tasarım çizgisine sahip araç, Model 3 benzeri bir kasaya sahipti. Arabanın arka tarafı da diğer modellere göre oldukça yükseltilmiş.” dedi.

Sürücünün bildirdikleri ve daha önce sızdırılan raporlar, Model S patlamasının ardından aracın baştan aşağı bir güncelleme alarak tekrar sunulacağına işaret ediyor.

Ayrıca geçtiğimiz günlerde Tesla’nın Model S ve Model X için yaptığı batarya değişim hamlesi de düşen talep ile birlikte kaybedilen güveni yeniden kazanma çabası gibi gözüküyor.

Tesla Model 3 çıkışının ardından S ve X satışları keskin bir düşüş gösteriyor. Yeni tasarımların bu modellerin tekrar canlanmasına da sebep olacağı düşünülüyor. Fakat henüz araca dair fotoğraflar ortaya çıkmadı.
yazarMustafa Büyükçağlayan

Teknolojik gelişmelerin insanlığa yön vereceğine inanan Mustafa Büyükçağlayan; Dijital pazarlama alanındaki çalışmalarını 3 yıla yakın bir süredir devam ettiriyor. Bilginin paylaştıkça çoğaldığına inandığı için bilişim ve teknoloji alanında makaleler yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Tesla Model S için tasarım değişikliği”

  1. Anonim dedi ki:

    Çirkin

" Tesla Model S için tasarım değişikliği konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Tesla Model S için tasarım değişikliği ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Tesla Model S için tasarım değişikliği ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "